Moda

Rihanna, askılı ifade sandaletlerini göstermek için çift yırtmaçlı bir etek giydi.

Rihanna, askılı ifade sandaletlerini göstermek için çift yırtmaçlı bir etek giydi.

Rihanna’nın Super Bowl Nöbetleri Hakkında Konuşmak İçin Çok mu Erken? Hayır

9 Şubat’ta Rihanna, pistten yeni çıkmış seksi bir Alaïa görünümüyle Phoenix’te yaklaşan Apple Music Super Bowl devre arası şovu için bir basın toplantısına katıldı. İlk kez Ocak ayında Paris Moda Haftası’nda markanın İlkbahar 2023 hazır giyim defilesinde boy gösteren Rihanna, Alaïa’nın yünlü havacı ceketini giydi ve çift yırtmaçlı timsah derisi jakarlı örgü etek, baldıra kadar uzanan askılı sandaletlerini mükemmel bir şekilde tamamladı.

Rihanna, yüzünü çerçeveleyen gevşek tutamlarla saçlarını geriye doğru topladı ve koyu kırmızı bir dudak ve uyumlu bir manikür ile basit, parlak bir makyaj görünümü seçti. Takımını Messika’nın yüzükleri ve Maria Tash’ın çarpıcı küpeleriyle tamamladı.

Rihanna, 9 Şubat 2023’te Phoenix Convention Center’da düzenlenen Apple Music Super Bowl LVII İlk Yarı Gösterisi basın toplantısında sahnede poz veriyor.

Kevin Mazur/Getty Images

“Bu yıl tekrar yapmam için çağrı aldığımda, ‘Emin misin? Doğumdan üç ay sonrayım. Şimdi böyle önemli kararlar almalı mıyım? Buna pişman olabilirim” diyen Rihanna, yedi yıllık bir aradan sonra sahnelere geri döndüğünü söyledi. çeşitlilik. “Anne olduğunuzda, dünyayı alt edebileceğinizi ve her şeyi yapabileceğinizi hissettiren bir şey olur. Super Bowl, dünyanın en büyük sahnelerinden biridir. Yedi yıldır sahneye çıkmadığım için ne kadar korkutucu olsa da, meydan okumanın sarhoş edici bir niteliği var. Bu yıl yapmak benim için önemli. Oğlumun bunu görmesi önemli.”

Rihanna ayrıca gazetecilere, Super Bowl devre arası şovunun set listesinin yaklaşık 39 kez değiştiğini, ancak çalışmalarını 13 dakikaya indirerek “oldukça iyi bir iş” çıkardıklarını söyledi. Yeni müzik söz konusu olduğunda, Rihanna kendini “açık” hissediyor ve “Keşfetmeye, keşfetmeye, yeni, farklı, tuhaf, tuhaf şeyler yaratmaya açık hissediyorum. Hayranlarım için hiçbir zaman mantıklı gelmeyebilir… Müziğin tadını çıkarmak istiyorum.”


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Rihanna'nın son hamile iç çamaşırı görünümü kesinlikle İK ihlalidir
İlgili yazılar
Moda

Rihanna mafya kadını Bob'u Paris'te tanıttı

Moda

Rihanna, Muhtemelen Sahip Olduğunuz 3 Ürünle Baştan Aşağı Bol Giyinmede Ustalaşıyor

Moda

Rihanna, randevu gecesi elbisesi olarak büyük boy bir kapüşonlu giymişti ve kesinlikle işe yaradı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir