Oyun Haberleri

Animal Crossing: New Horizons Hayranı, Düzgün 3D Shadowbox Sanatı Yapıyor

animal crossing new horizons beach rocks cliff

hayranı Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar yakın zamanda Nintendo life sim’e dayanan güzel bir 3D gölge kutusu sanat eseri hazırladıklarını paylaştı. Oynanabilir ile senaryoları kullanma Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar oyunun ikonik ıssız adasına yerleştirilen köylü, oyunun topluluğu muhtemelen sanatçının el yapımı parçasına gösterdiği sevgi ve ilgiden keyif alacak.


bu Hayvan geçidi dizi, hayran sanatına ve içeriğine yabancı değil. Serinin oyun endüstrisindeki uzun ömürlülüğü göz önüne alındığında, hayranların en sevdiklerinden ilham alan orijinal içerikler üretmesi şaşırtıcı değil. Hayvan geçidi özellikler. Nintendo Switch oyunu 2020’de piyasaya sürüldüğünde, çevrimiçi topluluk çevrimiçi olarak canlandı ve hayat simülasyonu hakkında yaptıkları parçaları yayınladı. Ve şimdiye kadar, Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar Bu 3B gölge kutusu sanatı gibi hayran parçaları, topluluk üyeleri tarafından internette birbirleriyle paylaşılmaya devam ediyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Animal Crossing: New Horizons Yayınlandıktan 3 Yıl Sonra Dev Kılavuz Kitap Alıyor

Reddit’te reddragondesigns kullanıcısı, oluşturdukları 3B gölge kutusu sanatının birkaç görüntüsünü yayınladı. Görüntülerde, iki Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar köylüler, oyunun bazı Taş taburelerinde yan yana otururken görülüyor. Fotoğrafların ayarı, oyuncunun su ve lalelerle çevrili ıssız adasının bir parçası gibi görünüyor. Parçayla ilgili ilginç olan şey, sanatçının tüm sahnenin birkaç kopyasını bir araya getirerek o güzel 3D efektini yaratmasıdır. Resmin tamamını siyah, derin bir fotoğraf çerçevesine yerleştirmek, gölge kutusu efektine de eklendi.

OKU  Fallout: New Vegas modu, güç zırhını olması gerektiği gibi canavarca tank kıyafetine dönüştürüyor, sonunda sinsi bir keskin nişancıdan başka bir şey oynamamı sağlayabilir

yeni ufukları aşan hayvan 3D gölge kutusu sanatı

yeni ufukları aşan hayvan 3D gölge kutusu sanatı yan görünüm

Orijinal gönderide daha fazla resim mevcuttur.

Reddit başlığındaki yorumlar nasıl paylaşıldı dostum Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar hayranlar reddragondesigns’ın çalışmalarından çok etkilendiler. Bir cevap, parçanın kağıttan yapıldığını öğrendiklerinde şaşırdıklarını ifade etti. Sanatçı, gölge kutusu sanatını tamamlamak için birkaç katman kullandıklarını paylaşarak bu yoruma yanıt verdi. Redditor’un profiline göre, bu tür 3D parçaları yapma konusunda çok deneyimliler. 3B gölge kutusu çizimlerinden bazıları, aşağıdakiler gibi diğer video oyunu başlıklarını içerir: fazla pişmiş, Pokemon, Ve Zelda efsanesi.

Bulunan pek çok özellik ve köylü ile Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar, reddragondesigns’ın yaşam simülasyonuna dayalı daha fazla 3D gölge kutusu sanatı yapması mümkündür. Video oyununun hayranları muhtemelen sanatçının çalışmalarını çevrimiçi yayınlamayı ve paylaşmayı unutmayacağını umuyor, özellikle de öyle benzersiz parçalar yaptıkları için ki herkes Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar oyuncular muhtemelen sevecektir.

Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar Nintendo Switch için kullanılabilir.

DAHA: Hayvan Geçişinde En Nadir 17 Öğe: Yeni Ufuklar

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.