Oyun Haberleri

Snoop Dogg, FaZe Clan’ın yönetim kurulundan ayrılmaya o kadar hevesliydi ki bunu yapmak için yaklaşık 214.000 hisse satmış olabilir.

Snoop Dogg holds up a FaZe Clan necklace while posing in front of a sign reading

Nasdaq’a göbek atan espor ve yaşam tarzı markası FaZe Clan için işler daha da kötüye gidiyor (yeni sekmede açılır) geçen yıl Temmuz ayında halka açık bir liste ile. Dexerto (yeni sekmede açılır) şirketin en ünlü destekçilerinden birini kaybettiğini bildirdi: 29 Mart’ta yönetim kurulundan istifa eden ve bir SEC dosyasında ortaya çıkan ot evangelisti ve hip hop sanatçısı Snoop Dogg (yeni sekmede açılır) şirket tarafından dün

“29 Mart 2023’te Calvin “Snoop Dogg” Broadus, Jr. FaZe Holdings Inc.’e Yönetim Kurulu’ndan istifa ettiğini bildirdi,” dosyalamayı okudu, ancak istifanın “herhangi bir anlaşmazlığın sonucu olmadığını” kaydetti Şirket veya herhangi bir iştiraki ile”. Yani en azından hala arkadaşlar.

Snoop ve FaZe, yalnızca rapçinin şirketin yönetim kuruluna katılacağını açıkladı. (yeni sekmede açılır) Mart 2022’de, yani görev süresi yalnızca yaklaşık bir yıl sürdü.

Geçen yıl halka arzının ilk gününde hisseleri değerinin dörtte birini kaybeden FaZe Clan için uzun bir darbe serisinden bir diğeri. hissedarlara yazdığı mektupta (yeni sekmede açılır) Geçen hafta şirket, Snoop’un FaZe’ye katılımını “Öne Çıkan Yetenekler” ve “2022 + 2023 Yılbaşından Bugüne Başarılar” arasında lanse etti. Bu mektup, Snoop’un FaZe’ye yönetim kurulundan ayrılacağını söylemesinden sonraki gün yayınlandı.

FaZe’nin SEC dosyası, Snoop’un yönetim kurulundaki koltuğunu neden terk etmeyi seçtiğini detaylandırmıyor, ancak anlamak zor değil. Şirket geçen yıl çok sayıda yönetici istifası gördü ve ilk halka arzından bu yana serveti düzelmedi. “115,3 milyon dolarlık bir kerelik muhasebe giderini” eklerseniz, 2022 mali yılında 168,5 milyon dolar zarar kaydetti. Bu masrafı dahil etmezseniz 55,3 milyon dolar kaybetti, ancak her iki durumda da şirketin 2021 mali yılındaki 36,9 milyon dolarlık net kaybından daha kötü.

Dexerto (yeni sekmede açılır) ayrıca FaZe Clan’a Nasdaq tarafından bir “eksiklik bildirimi” tebliğ edildiğini ve önümüzdeki altı ayda art arda 10 gün boyunca hisse fiyatını 1 $’ın üzerinde tutamazsa onu borsadan çıkarmakla tehdit ettiğini bildirdi.

OKU  Bugünün Wordle 556 yanıtı ve 27 Aralık Salı günü için ipucu

Bu yüzden, Snoop’un FaZe Clan’ın gelecekteki beklentileri konusunda iyimser olmaması ve kazanç elde ederken, ah, tam olarak iyi değil, ancak bundan birkaç ay sonra olabileceğinden daha iyi olması oldukça muhtemel görünüyor. spor (yeni sekmede açılır) Snoop’un çıkmak için o kadar istekli olduğunu ve bunu yapmak için yaklaşık 214.000 hisseyi feda etmiş olabileceğini ve kendisine verildiği zamanki orijinal değerinden çok daha düşük değerde yaklaşık 106.000 hisse bıraktığını bildirdi.

Tüm bunlara rağmen, FaZe Clan CEO’su Lee Trink, hissedarlara yazdığı mektupta kararlı bir şekilde neşeli olmaya devam etti: “İşi başarılı uzun vadeli büyüme için konumlandırmak için doğru adımları atıyoruz” dedi ve “her zamanki kadar iyimser” olduğunu ekledi. FaZe Clan’ın geleceği hakkında”.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.