Oyun Haberleri

Dead Cells’in Castlevania DLC’sini doğrudan damarlarıma enjekte edin lütfen

Dracula

Castlevania şu anda çok garip bir yerde. 2014’te Mercury Steam tarafından geliştirilen oldukça tartışmalı Lords of Shadow 2’den bu yana doğru dürüst yeni bir giriş olmadı, inanılmaz derecede Konami, 2010’daki Harmony of Despair’den bu yana şirket içinde bir ana hat girişi geliştirmedi (bir mobil oyun olan Grimoire of Souls hariç). ). Bu kuraklığa rağmen, Castlevania, büyük ölçüde mükemmel bir Netflix animasyon dizisi ve çeşitli bağımsız geliştiricilerin o güzel geceye nazikçe gitmeme konusundaki kararlılığı sayesinde tartışmasız her zamankinden daha popüler ve seviliyor.

Vampire Survivors gibi, Castlevania’ya olan sevgilerini her iki koluna da taşıyan, resmi bir ürün olmasa bile soyun açık olduğu oyunlar var ve bir de muhteşem Dead Cells’e olan şey var. Motion Twin’in aksiyon-roguelike oyunu benzer şekilde öğeleri bakımından Castlevania’dan esinlenmiştir ve başarısı o kadar büyük olmuştur ki (ilk olarak geçen yılın sonlarında duyurulduğu gibi) Castlevania’ya Dönüş adlı büyük bir DLC parçası alıyor.

Geliştiriciler şimdi DLC’yi gösteren yeni bir fragman yayınladılar ve 6 Mart’ta yayınlanacağını duyurdular. Castlevania’yı biraz seviyorsanız, o zaman bu tüm doğru notaları ve Gecenin Senfonisi’nin açılışı Drakula’ya açık geri çağrıyı yapacaktır. sekans doğrudan damarlarıma dokunuyor: Bu, bir süredir harika bir 2D Castlevania’ya ulaştığımız en yakın şey olabilir.

Motion Twin, “Orada gördüğünüz şey, sunulan içeriğin yaklaşık %5’i” diye yazıyor. “Bu, patron dövüşlerine de ilk gerçek bakışınız olmalıydı, eğer kendimiz söylersek, oldukça iyi göründüğünü düşünüyoruz…

“Umarım sonunda ikonik Vampire Killer parçasını tanımışsınızdır: O zaman gidip eski film müziklerini hemen şimdi dinlemediyseniz! Size bu DLC’de orijinal Castlevania parçalarından 51 tane olduğunu hatırlatacağım. 12, yerleşik müzisyenimiz Yoann ‘Valmont’ Laulan tarafından Dead Cells tarzında yeniden tasarlandı.”

Yani, burası kapandı ve burada paramın vaktini aldı. Fragmanda bir sürü Castlevania düşmanı ve unsuru görebiliriz: kurt adamlar, kan emiciler ve tabii ki iskeletler. DLC, Richter ve Alucard tarafından fırlatma baltası gibi ikonik Castlevania parçaları ve rakipsiz bir şekilde adlandırılan Vampire Killer gibi yeni canavar öldürücü aygıtlar ve yeteneklerle gönderileceğiniz bağımsız bir maceradır. Alucard’ın kılıcı ve ışınlanma yeteneği de burada gösteriliyor ve oyuncular iki yeni biyomda Drakula ve Ölüm dahil olmak üzere patronlarla karşılaşacaklar.

OKU  Henry Cavill'in Amazon için bir Warhammer 40K dizisinde rol almak ve yapımcılığını üstlenmek için görüşmelerde bulunduğu bildirildi.

Castlevania’nın çizgi film dışında heyecanlanacağı bir şeye sahip olması güzel. Diğer Dead Cells haberlerinde, sonunda bir masa oyunu haline gelen harika indie’lerin saflarına katılacak. Henüz piyasaya çıkmadı ama Dead Cells: The Rogue-Lite Board Game için çok yakında bir kickstarter olacak, ancak şu anda elimizde olan tek şey güzel bir kutu sanatı.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.