Oyun Haberleri

Bu devasa Diablo 4 heykelinin maliyeti iyi bir oyun bilgisayarı kadar

Diablo 4 - Inarius statue

Video oyunlarının büyük bir hayranı mısınız, ancak 11.600 $ ‘lık Final Fantasy heykelini bulun (yeni sekmede açılır) sadece biraz ulaşılmaz mı? Blizzard, teçhizat deposunda sağlam bir ikinci seçenek olabilecek bir şey sunuyor: Diablo 4’ün ana olay örgülerinden biri olan iblis Lilith ile ebedi sığır eti olan haydut melek Inarius’un bir heykeli (yeni sekmede açılır).

inarius (yeni sekmede açılır) Diablo’nun derin bilgisinde oldukça öne çıkan figürler: Sığınak’ın yaratılmasında kilit bir rol oynadı, ancak Günah Savaşı’nı sona erdiren ateşkes hükümleri uyarınca bir mahkum olarak Mephisto’ya teslim edildi. (yeni sekmede açılır). Buna rağmen, günlükleri Diablo 3’te bulunabilmesine rağmen aslında hiçbir Diablo oyununda yer almadı. Yine de Diablo 4 çıkış tarihi fragmanında merkez sahneyi alıyor ve açıkça Lilith ile bir geçmişi var.

Görünümü kazıyorsanız ve onu kalıcı olarak eve getirmek istiyorsanız ve kendinizi sağlam bir orta sınıf oyun PC’si ile dolduracak kadar düşürmeyi unutmayın. (yeni sekmede açılır) o zaman belki de Blizzard’ın Inarius heykeli oturma odanıza, yatak odanıza ya da ilahi korumanın uygun olduğunu düşündüğünüz herhangi bir yere yerleştirilecek şey olabilir.

Açık olmak gerekirse, bu yarım yamalak bir Funko Pop tarzı garbol değil. Heykel 26 inç yüksekliğinde ve 19 pound ağırlığında, bu da bir alışveriş çantasında bir araya getirilmiş dört GeForce RTX 4090 GPU’ya eşdeğer. %80 Polyresin ve %20 PVC’den yapılmıştır, heykeli Brian Fay ve Laurent Pierlot tarafından yapılmış ve her ikisi de serbest sanatçı olan Lewis Villamar tarafından elle boyanmıştır. (yeni sekmede açılır) ve kıdemli bir test analisti (yeni sekmede açılır) Blizzard’da.

Aynı zamanda ağır bir fiyat etiketi taşıyor: 1100$/1100£/1100€, bu da biraz daha küçük olan Lilith heykelinin maliyetinin neredeyse iki katı. (yeni sekmede açılır) Blizzard’ın 2019’da piyasaya sürüldüğünü. Bu, ziyaretçilere açıklamakta zorlanacağım bir şey için çok fazla yeşil. Yine de çok tatlı.

Devasa, son derece pahalı Inarius heykeli şimdi ön sipariş için hazır (yeni sekmede açılır). Blizzard, ne zaman gönderilmelerini beklediğini veya kaç tanesinin satın alınabileceğini söylemedi – bunun sınırlı sayıda bir şey olduğunu varsayıyorum, bu yüzden sordum ve ne zaman yapabilirsem güncelleyeceğim. Diablo 4’ün kendisi 6 Haziran’da gelecek.

OKU  Dark and Darker alfada oynamak için fazladan üç gününüz var

(İmaj kredisi: Blizzard)

(İmaj kredisi: Blizzard)

(İmaj kredisi: Blizzard)

(İmaj kredisi: Blizzard)

(İmaj kredisi: Blizzard)

(İmaj kredisi: Blizzard)

(İmaj kredisi: Blizzard)

(İmaj kredisi: Blizzard)

(İmaj kredisi: Blizzard)

(İmaj kredisi: Blizzard)

(İmaj kredisi: Blizzard)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.