Moda

Salma Hayek, 2023 kışı için tayt ve motorcu botlarını geri getiriyor

Salma Hayek, 2023 kışı için tayt ve motorcu botlarını geri getiriyor

Başka bir gün, başka bir Salma Hayek bakışından bahsedeceğiz. Ama hayır, bugün mesele şık kırmızı halı elbiseleri ya da ofis için mükemmel şekilde tasarlanmış bir takım elbise değil. Noel alışverişi için ideal üniformadan bahsediyoruz. Çünkü evet, tatile sayılı günler kala alışveriş merkezinin koşuşturmacasıyla uğraşmak çok önemli bir mücadele gerektiriyor.

Hayek için bu, en sevdiği platform sandaletlerini 2023’ün en çok izlenen botlarıyla değiştirmek anlamına geliyor. Motorcu botlarını podyumlara, sokak stiline ve alışveriş merkezlerine geri getirdiği için Miuccia Prada’ya teşekkür ederiz.

Yıllarca Salma Hayek’in tarzı hakkında yazdıktan sonra, onun son performansının beni çok etkilediğini söylemeliyim. Bu yazı işleri ofisinde geçirdiğim süre boyunca onu topuklu ayakkabı, topuklu ayakkabı veya uzun kışlık botlardan başka bir şeyle görmemiştim. Ama orada sokak stili Bir de sokak stili var; ilki fotoğraf çekmek için giyindiğiniz yer, ikincisi ise sadece ayak işlerinizi yapmak istediğiniz yer. Bu durumda Salma Hayek, hediyelik eşya alışverişinde tepeden tırnağa siyah renkte şık ve zahmetsiz görünmek için monokromu tercih etti.

Salma Hayek, 21 Aralık 2023’te Beverly Hills, Kaliforniya’daki Gucci Mağazasında görüldü.

MEGA

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Salma Hayek Pinault, Jackie O'yu seksi altın etekli bir takım elbise ve taze bob ile oynadı.