Oyun Haberleri

Sanatçı, Piksel Grafiklerle Yürek burkan Pokemon Anime Sahnesini Yeniden Canlandırdı

pokemon-anime-charmander-the-stray-pokemon

A pokemon Hayran ve sanatçı, bir ilham ve nostalji dalgasıyla 2010’un ilk günlerinden bir sahneyi yeniden yarattı. pokemon anime. Hayran, tuvalleri olarak piksel sanatını kullandı. pokemon anime rekreasyonu ve çalışmalarını Reddit’te yayınladı. r/pokemon alt dizininden gelen yanıtlar, bazı kullanıcıların sahne ilk yayınlandığında kaç yaşında olduklarını hatırlamasıyla, sanat eseri tarafından tasvir edilen bölüme geri döndü.


hikayesi olarak pokemon Anime’nin uzun süredir devam eden kahramanı Ash Ketchum yakında sona eriyor, Pokemon hayranları Ash’in yıllar boyunca yaptığı yolculuğun büyümesini fark etti ve geriye baktı. Pallet Kasabalı çocuğun sahneye ilk adımından bu yana geçen on yıllar boyunca, güvenilir Pikachu’su dışında birçok ekip üyesi gelip gitti. Bu ekip üyelerinden birinin başından beri sıkıntılı bir hikayesi vardı ama sonunda ikonik bir Pokemon ve kendi başına Ash’in ekibinin güçlü bir üyesi oldu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Anime, Ash’in Son Bölümlerinde Brock ve Misty’nin Dönüşünü Sunacak

addyxiii adlı bir Reddit kullanıcısı, şu anı anımsatan piksel grafikler kullanıyor: Pokemon FireRed ve LeafGreen Game Boy Advance için, ilk sezonun 11. bölümünden bir sahneyi yeniden yarattı. pokemon anime. “Charmander the Stray Pokemon”, Charmander’ın animedeki ilk çıkışıydı ve en iyilerden biri olarak kabul ediliyor. pokemon anime bölümleri. Ash, Misty, Brock ve Pikachu, Vermillion Şehri’ne giderken bir kayanın üzerine büzülmüş, eski eğitmeni tarafından terk edilmiş, başıboş bir Charmander ile karşılaştı. Güvensiz ve savunmacı olan Charmander, başlangıçta kuyruğundaki alevi elementlerden korumak için bir yaprak kullanarak her yardım girişimini azarladı. Sonunda Charmander’ın yakalandığı bir fırtına geldi. Charmander’ın kuyruk alevi sönerse ölebileceğini bilen Ash ve arkadaşları, Lizard Pokemon’u kurtarmak için yağmura geri döndüler. Kuyruk alevini yakmak ve çileden kurtulmak için onu yakındaki bir Pokemon Merkezine götürdüler.

OKU  'Dünyanın ilk kripto destekli enerji içeceği'ni denedim ve sanki blok zincirinden salgılanmış gibi tadı var.

[OC] – Charmander the Stray Bir bölümün bu mutlak sarsıcısını piksel sanatı tarzında yeniden yaratmaya karar verdi. Dürüst olun bu bölümü izlerken ağladınız mı? Pokemon’dan

Charmander iyileşti, onu terk eden antrenörden intikam aldı ve Ash’in ekibine katıldı. Sezonun ilerleyen saatlerinde Charmeleon ve Charizard’a dönüştü. Ancak Charizard, küstahlığı Ash’in Indigo League turnuvasında yenilgisine yol açan itaatsiz bir Pokemon’du. Sonunda, Ash onu tekrar tehlikeden kurtardıktan ve savaşta Ash’in emirlerine bir kez daha itaat ettikten sonra Charizard, Orange Islands arkı sırasında Ash ile barıştı.

addyxiii tarafından yazılan gönderi, r/pokemon’da 14 binin üzerinde olumlu oy aldı. Bazı kullanıcılar, Ash ve Charmander’ın tanıştığı bölümü gördüklerinde çocukken hissettikleri kalp kırıklığını hatırladılar ve diğerleri, addyxiii’in sanatlarının temeli olarak üçüncü nesil grafikleri kullanma seçimini kaydetti. Ash baş kahraman olarak özlenecek olsa da, pokemon anime yeni karakterler ve yeni pokemonlarla tanışmaya devam edecek.

DAHA: Pokemon’un Gerçek Dünya Biyolojisini Yansıtmasının 8 Yolu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.