Moda

Sevgililer Günü Hediye Rehberi: Onun İçin

Sevgililer Günü Hediye Rehberi: Onun İçin

Monaco Prensi Rainier ve Prenses Grace, 1956

Dominique BERRETTY/Getty Images

Hayatınızdaki adam için hediye fikirleri bulmakta zorlanıyor musunuz? Daha fazla bakma tatler‘nin alışveriş uzmanları, mükemmel Sevgililer Günü hediyeleri için lüks dünyasını didik didik aradı. Bu muhteşem hediyeler kesinlikle yüzünü gülümsetecek.

Terzilik beyefendisi için hiçbir şey tatlı ve şık moda parçalarının yerini tutamaz. Alexander McQueen’in houndstooth ceketi onu daha soğuk iklimlerde sıcak ve iyi giyimli tutacaktır. Bu yıl bir adım daha ileri götürmek istiyorsanız, neden Joshua Ellis ekose atkı ve Fairfax & Favor’dan lüks süet makosen ayakkabılarla giymiyorsunuz? en sofistike zarif erkek için kusursuz bir kombinasyon.

okumaya devam et

Yüksek Kar Şehri: tatler soğuk kız şıklığını podyuma taşıyan it-girl’leri, moda tutkunlarını ve Avrupa kraliyet ailesini ortaya koyuyor

“Soğuk kız” estetiği TikTok’u ele geçirdi. Düşünün: kızarmış yanaklar, gül goncası dudaklar ve başıboş bir kar tanesini yakalayacak kadar uzun kirpikler. Ancak bu şık kar tavşanları, bu kışın en sıcak trendini yaratmak için makyaja güvenmek zorunda değiller – dünyanın en sıcak seyahat yerlerine uçmuş durumdalar. Moritz’deki eski kapak yıldızı Delphi Primrose’dan Cosima Curzon’un Verbier’deki kayak sezonuna kadar, tatler jet setini takip et

ürün resmi

Züccaciye, unutulmaz anlarda güzel anıların tadını çıkarmak için kullanabileceğiniz bir başka harika fikirdir. nesne senin dairende Lorenzi Milano tencere seti, mutfaktaki şıklığın somut örneğidir (kendiniz için ev yapımı bir yemek bile içerebilir), Purdey saklama kutusu cennetten bir saklama kutusudur ve bir Chopard tavla seti asla bir kumar değildir.

Aşağıya bakınız tatler‘ın modadan kaliteli yemeğe kadar onun için en göz alıcı Sevgililer Günü hediyelerini düzenlemesi. (Ve hayatınızdaki kadın için ilhama ihtiyacınız varsa, onun için seçtiklerimize bir göz atın).

Kalabalığın bir parçası olun: dergi evinize gelsinOk

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Gabrielle Union balonun eteğine kelimenin tam anlamıyla bir dokunuş kattı