Oyun Haberleri

Co-op fantezi taverna simi Innchanted bu ay çıkıyor

Co-op fantezi taverna simi Innchanted bu ay çıkıyor

Her fantazi hanı emekli bir maceracı tarafından yönetiliyor gibi görünüyor ve oynadığım birden fazla masa üstü RPG, oyuncuların birikmiş ganimetlerini bir pub satın almak için harcamak istediklerine karar vermelerini içeriyordu. Innchanted, yerel veya çevrimiçi işbirliği modunda dört oyuncuya kadar veya görevleri devredebileceğiniz bir yapay zeka arkadaşıyla tek başınıza bu rüyayı gerçekleştirmenizi sağlar.

Elbette bir terslik var. Büyücü bir ev sahibinin gerçek bir ahmak suratlısı, hanı devralmakla tehdit ediyor ve onu geri kazanmanın tek yolu, daha iyi bir hancı olacağınızı kanıtlamaktır. Sihirbaz, siz müşterilere hizmet vermeye çalışırken sizi canavarlar ve kediye benzeyen hırsızlar olan CatHırsızlarla taciz ederek bunu daha da zorlaştırmayı planlıyor.

Yemek pişirmenin ve yemek servis etmenin yanı sıra iksir hazırlamanız, balık tutmaya gitmeniz, hayvanları beslemeniz ve her seviyeye farklı bir düzen vermek için kendisini sihirli bir şekilde yeniden yapılandıran hanı için yükseltmeleri yönetmeniz gerekir. Seviyeler arasında pratik yapabileceğiniz, müşterilerle konuşabileceğiniz ve ertesi gün için size bonus kazandırabilecek bir dinlenme ve rahatlama etkinliği seçebileceğiniz soğuk bir gece modu da vardır. Beni kesinlikle rahatlatacak sevimli bir echidna ile takılmayı içeren oyun fragmanında.

Innchanted, Avustralyalı bağımsız stüdyo DragonBear’ın ilk oyunudur ve fantezi ortamı, Yerli Avustralya hikayelerinin yanı sıra daha geleneksel fantezi unsurlarından esinlenmiştir. Bu yerel etki, karavanda vombatlar, bir kakadu ve diğer Avustralya vahşi yaşamının varlığında da belirgindir.

2019’da, hala Chaos Tavern olarak adlandırıldığı PAX Australia’da Innchanted’in erken bir versiyonunu oynadım. Overcooked’a benzer bir şekilde oynandığını gördüm, ancak daha basit tarifler ve daha cömert zamanlayıcılar sayesinde daha az stresle oynandı ve “Bu, Overcooked gibi bir oyun isteyen insanlar için bir boşluğu doldurabilir, ancak sonunda bitmediğine inanıyorum. artık diğer oyuncularla konuşmuyor.” O zamandan bu yana çok yol kat edildi ama umarım WaresWolf denen likantrop dükkân sahibini ellerinde tutmuşlardır.

Inchanted, Steam’de satışa sunulacak (yeni sekmede açılır) 28 Mart’tan itibaren ve şu anda %15’lik bir ön alım indirimi var.

OKU  AITA: Starfield'daki karım boşanmak istiyor ve benim yaptığım tek şey çevredeki kalabalığa bir el bombası atmak oldu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.