Oyun Haberleri

Sifu’nun son içerik güncellemesi arena dövüşlerinizi özelleştirmenize olanak tanıyor

Sifu'nun son içerik güncellemesi arena dövüşlerinizi özelleştirmenize olanak tanıyor

Sloclap, geçtiğimiz yıl pek çok oyuncunun kalbine şık bir şekilde giren dövüş sanatları oyunu Sifu’nun son içeriğini yayınladı. Oyunun Arena Mücadeleleri için yeni şeylere odaklanan bu son içerik güncellemesi, Sifu hayranları arasındaki en kendini adamış savaşçılar için bir fragmanla birlikte sunuldu.

Sloclap yamayla birlikte şunları söyledi: “Topluluğumuzun daha zorlu içerik talebine yanıt olarak, bu güncelleme özellikle daha deneyimli oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı ve onlar yalnızca öncekileri başarıyla tamamladıktan sonra yeni zorlukların kilidini açabilecekler.” not gönderme.

Çoğu kişi için öne çıkan, sekiz yeni değiştirici de dahil olmak üzere ustalaşılması gereken 75 yeni zorlukla birlikte savaşılacak altı yeni arena olacak. Ayrıca, arena zorluklarını kendi değiştiricilerinizle oynayabileceğiniz ve tekrar oynayabileceğiniz özel modda seçimlerinizi değiştirme olanağı da var. Bu, Sifu’nun çıkışından bu yana genel eğiliminin bir parçası ve zorluğun zamanla oyuncular tarafından daha ayarlanabilir hale gelmesine olanak sağladı. -hem kolay hem de zor yönlerde.

Tabii ki mazoşistler ve benzerleri tüm eğlenceyi alamıyorlar, çünkü güncelleme 19 yeni hile ile birlikte geliyor, bunların çoğu hileli bireysel hareketler ve tam hareket seti değişimleri. Ayrıca oynayabileceğiniz iki yeni kıyafet de var çünkü her zaman olduğu gibi iyi görünmek, dövüş sanatları hikayelerinin bir parçasıdır.

PC Gamer’dan Tyler Wilde, Sifu’yu bazen sinir bozucu olsa da inanılmaz derecede sürükleyici bir kung-fu dövüş oyunu olarak buldu. Hikayeyi pek sevmemişti ama Sifu’yu oynama eylemi çok etkileyiciydi. 85/100’de “Görünüşte birkaç hafta önce yemek pişirmek için satın aldığım çikolata parçacıkları gibi, özellikle de gece 23:00 civarında, yatmam gerektiğini bildiğimde bunun dışında kalamıyorum” dedi. PC Oyuncusu Sifu incelemesi.

Sifu’yu Epic Games ve Steam’de bulabilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Yetenekli Oyuncu Mohg'un Mızrağını Elden Ring'den Gerçek Dünyaya Getiriyor