Oyun Haberleri

Pokemon Scarlet ve Violet 7 Yıldızlı Greninja Tera Baskını İkinci Tur Başlıyor

7-star Tera Raid finding Greninja

Sınırlı süreli 7 Yıldızlı Greninja Tera Baskını geri getirildi Pokemon Kızıl ve Menekşe ikinci tur için. Ara sıra özel Tera Raid etkinlikleri vardır. Pokemon Kızıl ve Menekşe Bu, oyunculara başka türlü elde edemeyecekleri özel Pokemon’u yakalama şansı verir. Aralık ayında, ilk 7 Yıldızlı Tera Raid etkinliği Pokemon Kızıl ve Menekşe yapıldı ve ana hikayeyi zaten tamamlamış olan oyuncuların tehditkar bir Seviye 100 Charizard yakalamasına izin verdi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Ocak ayının sonunda 7 Yıldızlı bir Greninja Tera Baskını etkinliği düzenlendi ve bu süre zarfında oyuncular, Mightiest Mark ile Level 100 Greninja yakalama şansına sahip olacaklardı. Hayranlar bu güçlü ‘mon’u yenmekte zorlandılar ve hatta bazıları bu baskını en zoru olarak gördü. Pokemon Kızıl ve Menekşe Şimdiye kadar yenmek için baskın. Tıpkı Charizard gibi, ilk oynadıkları raid’de Pokemon’u yakalayamayan oyuncular birkaç gün sonra bir şans daha yakalayacaktı.

İLGİLİ: Pokemon Scarlet ve Violet Player, Pokemonlarını Geliştirmelerine Yardımcı Olmak İçin Joy-Con Drift’i Kullanıyor

Greninja etkinliği bir kez daha canlı ve oyuncuların su tipine meydan okumak için 12 Şubat’a kadar süreleri olacak. Tera Raid Greninja, yeteneği olarak Battle Bond’a sahip olmasa da, yine de yakalamaya değer güçlü bir Pokemon. Pokemon’un Poison Tera-Tipi vardır ve Gunk Shot, Hydro Pump, Ice Beam ve Night Slash hareketlerini bilir; bu, bu ‘mon’u kullanımı son derece uygun ve alt etmeyi zorlaştıran çok çeşitli hareketlerdir.

Greninja’yı ilk kez yakalamış olan oyuncular onu bir daha yakalayamazlar, ancak raid’i istedikleri kadar oynayabilirler, bu hiç de anlamsız değil çünkü yüksek dereceli raid’ler harika ve nadir Tera Shards ve çoklu L ve XL Exp gibi ödüller. şekerler Bir Pokemon’un Tera-Tipini ve Exp’yi değiştirmek için Tera Shards gerektiğinden, bu öğelerin her ikisi de rekabetçi Pokemon’da son derece değerlidir. Pokemon’u hızlı bir şekilde seviye atlamak söz konusu olduğunda şekerler çok faydalıdır.

OKU  Bungie, Oyuncuların Destiny 2: Lightfall'ın Kampanyasını Bir Maliyet Karşılığında Atlamasına İzin Verecek

Bu etkinlik sırasında oyunseverler, üst seviye Lucario ve Bronzong’u bulma şansına da sahip olacaklar. gelecekte Pokemon Kızıl ve Menekşe, daha fazla 7 Yıldızlı Tera Raid etkinliğinin her türden farklı Pokemon ile geleceği kesin, ancak Greninja’nın Tera Raid savaş alanına ne zaman döneceği veya dönüp dönmeyeceği bilinmiyor, bu yüzden en iyisi yakalamak için bu şansı kaçırmamak BT.

Pokemon Kızıl ve Menekşe Nintendo Switch için şimdi kullanılabilir.

DAHA: 2023’te Pokemon Franchise’dan Ne Beklenmeli?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir