Moda

Simone Biles, hedef düğünü çarpıcı şeffaf bir korse elbiseyle kutluyor

Simone Biles, hedef düğünü çarpıcı şeffaf bir korse elbiseyle kutluyor

Simone Biles ve Jonathan Owens, 6 Mayıs’ta düğümü ikinci kez bağladılar.

Hafta sonu Olimpik jimnastikçi ve NFL futbolcusu, Meksika’nın Cabo San Lucas kentinde 8 nedime, 7 sağdıç ve 140 misafirle çevrili el yazısıyla yemin etti. Biles, 26 yaşındaki gelinin “DM’lerde bulduğunu” söylediği, tasarımcı Galia Lahav imzalı çiçek süslemeli şeffaf bir korse elbiseyle koridorda yürüdü, tıpkı birlikte olduğu kocasını bulduğu gibi. 2020’de ünlü flört uygulaması Raya aracılığıyla bağlandı.

Biles bir keresinde “Bence gelinler tam olarak böyle hissetmeli,” dedi. Moda Son kostümlü provasının videosu. “Lüks, güzel, bir şekilde olağanüstü.”

Toplamda Biles, hedef düğünü için dört farklı elbise aldı. Geçen ay bir Instagram Soru-Cevap sırasında hayranlara “Biraz dramatik, ancak hayatta yalnızca bir kez karşılaşabileceğiniz bir düğün yaşarsınız” dedi. “Bütçeyi o kadar aştık ki artık bütçe kalmadığına karar verdik.”

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Biles’in gerçek düğün gününden fotoğrafları burada görebilirsiniz. Şahsen, onun gol sevincinden daha fazla fotoğraf görmek ve o elbiselerin geri kalanına bir göz atmak için sabırsızlanıyorum.

Yasal nedenlerden dolayı çift, 22 Nisan’da Teksas adliyesinde samimi bir düğüne ev sahipliği yaptı. O zamanlar Simone Biles, Instagram’da küçük törenden çarpıcı fotoğraflar paylaştı ve daha sonra hayranlarına düğün görünümünü sadece bir hafta içinde bir araya getirdiğini ve ne kadar gerçek bir bütçe olduğunu açıkladı. Biles, 120 dolara satılan Selfie Leslie imzalı transparan katmanlı bir elbise ve Pretty Little Thing’den bir çift askılı sandalet giymişti. Biles, Instagram Stories’de “Bu hafta her şey sipariş edildi” diye yazdı. “Elbise. Alyans. Ayakkabı. Buket.” (Gerçek alyanslarını Meksika için sakladılar.)


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Artık zamanı geldi: bu dokuz göz kamaştırıcı yeni sürümle sehpa cazibesini yükseltin
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir