Oyun Haberleri

Ninjala Attack on Titan ile Geçiş Yapıyor

ninjala-crosses-over-with-attack-on-titan

Çok oyunculu aksiyon oyunu ninjala hit anime franchise ile bir geçiş duyurdu Titan’a Saldırı. İlk olarak 2020’de yayınlandı, ninjala yakın zamanda 10 milyon indirme ile bir dönüm noktasına ulaştı ve geliştiricileri bunu bu yeni işbirliğiyle kutlamak istedi.


GungHo Çevrimiçi Eğlence tarafından geliştirildi, ninjala balonlu sakız sistemi kullanan yakın dövüşe katılan renkli, çizgi film tarzı karakterler içerir. Oyun, silah türleri, Shinobi Kartları ve gelecekte yapılacak işbirlikleri için daha fazla güncelleme ile 12. sezonuna girmek üzere. Geçmişte, ninjala gibi en sıcak anime serilerinden bazılarıyla geçişler yaptı. Rurouni Kenshin Ve İblis avcısıonlardan ilham alan derileri ve kozmetikleri içeriyordu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Ninjala Kendi Animesini Alıyor

Kutlamak ninjala‘nin 10 milyon indirme kilometre taşı olan GungHo Online Entertainment, bir Titan’a Saldırı 15 Mart’ta geçiş. YouTube’a yüklenen GungHo Başkanı ve CEO’su Kazuki Morishita ve ninjala Yönetmen Motoki Kaneda, bir fotoğrafını gösterdi. ninjala gibi giyinmiş karakterler Titan’a Saldırı karakterler Eren Yeager, Mikasa Ackermann, Levi Ackermann ve daha fazlası. Morishita ve Kaneda, işbirliği etkinliği için öğeleri bir araya getirmek için sıkı çalıştıklarını ve önümüzdeki haftalarda daha fazla güncelleme olacağını söylediler. Ayrıca oyuncuların 8 Mart ile 26 Nisan arasında giriş yaptıklarında 1.000 adet ücretsiz Jala sakızı alacaklarını ve bu dönemde Shinobi Mağazasında sınırlı süreli bir satış olacağını da detaylandırdılar. Ayrıca 11 Mart 18:00 ile 12 Mart 12:00 PST arasında 10 Milyon İndirme Kupası olacak, oyuncuların daha fazla ödül kazanabileceği altı saatlik bir turnuva.

OKU  Hogwarts Mirası Yan Aktivitesi Zeki Olabilir Ron Weasley Kılık Değiştirmiş Referansı

YouTube videosunun altındaki yorum bölümünde birçok ninjala hayranlar heyecanlı görünüyor Titan’a Saldırı crossover, karakterleri için derileri satın alabilecekleri için Jala sakızını kurtaracaklarını ifade ediyor. Bu arada, diğerleri olası işbirliklerini attı. ninjala gelecekte, örneğin Ejder Topu Z Ve müfreze.

Titan’a Saldırı İzcilerin, insanların yaşadığı Duvarların ötesindeki korkunç Titanlara karşı cesurca savaştığı, mangadan animeye dönüşen bir aksiyon-macera animesidir, bu yüzden görmek ilginç olacak ninjala‘ nin bu popüler franchise’ı alması. Göre ninjala X Titan’a Saldırı tanıtım fotoğrafı, geliştiricilerin savaş için çift bıçaktan ilham alan silahlar ve hareket etmek için çok yönlü hareketlilik teçhizatı üzerinde çalışıyor olması mümkündür. Zırhlı Titan’a dayalı bir görünüm olacağından, ninjala oyuna daha fazla eğlence katacak diğer Titan görünümleriyle de çıkabilir.

ninjala oynaması ücretsizdir ve şu anda Nintendo Switch’te mevcuttur.

DAHA FAZLA: Attack On Titan: Neden Son Sezonu Bölmeye Devam Ediyorlar?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.