Moda

Sipariş ver, sipariş ver! Herkes Tatler’ın mutlaka izlenmesi gereken yeni dizisi için ayağa kalkıyor: Stil Danışmanı

Sipariş ver, sipariş ver!  Herkes Tatler'ın mutlaka izlenmesi gereken yeni dizisi için ayağa kalkıyor: Stil Danışmanı

Resmi olarak kayak sezonu ve ultra şık sosyal grup, yamaçlarda muhteşem bir gezinti yapmak için en lüks dağ tatil yerlerine uçuyor (henüz orada değillerse). Moritz, The Hon. It kızlarının dağ fantezilerini yaşadıklarını söylemek yanlış olmaz.

Stil Editörü Chandler Tregaskes sunar stil tavsiyesi

Kris Anwar

Avusturya’da Sophie Herman

Instagram @sophiehermann

Yamaçların sportif ihtişamıyla baştan çıkaran uzun bir glamazon serisinin en sonuncusu. Galler Prensesi Diana, hevesli bir hayrandı ve İsviçre silüetleri hapşırmak için hiçbir şey değildi. Leopar tozluklar, cesur kırmızı uzun kabanlar ve desenli kar tulumları, onun imzası olan kare güneş gözlükleriyle eşleştirildi (yine de yeni başlayanlar için bir kask öneriyoruz). York Düşesi Sarah da eğlenceye katıldı ve genellikle kızları Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie ile koordine oldu. Ve floro sarısı Isaac Mizrahi bodysuit’i kürk manşetlerle modelleyen merhum kayak tutkunu Ivana Trump olmadan Onun için pantolon 1992 makyaj fuarı Bir dağda fotoğraf çekimi yapan, bir keresinde eski kocası Donald Trump’ı bir ilişkisi olduğunu öğrendikten sonra onunla yüzleşmek için bir kayak pistinde geriye doğru kovalamıştı. şimdi themuhteşem.

Ancak herhangi bir Val-d’Isère gazisinin size söyleyebileceği gibi, kayakla ilgili en güzel şey spor değildir. Pistlerden sonra yemek yeme, içme ve parti yapma güzel sanatı olan Après-ski, modanın gerçekten gerçekleştiği yerdir. Herhangi birini girin tatler– layık Chalet-Shindig ve soğuk kız estetiğinin zarafetini kucaklayan bir ünlüler denizi bulacaksınız. Muhteşem Fair Isle trikolarını, yozlaşmış mücevherleri ve dışında Aksesuarlar ve après takımları cazibeyi kişileştirir.

O zamanki Prenses Diana, Prens Charles ve York Düşesi, İsviçre’nin Klosters kentinde kayak yaparken

Patrice PICOT/Getty Images

İçinde tatlılar Şubat sayısında Kreatif Direktör Sophie Pera, 12 sayfalık yüksek moda ve yüksek irtifa fantezisinde dağ denklemini test etti. Pera, Wolford body’lerini süsleyen göz kamaştırıcı Dolce & Gabbana kemerlerinden Michael Kors koleksiyonundan eflatun tam vücut kürküne kadar, aşırı iddialı takımlar için podyumun podyum kadar iyi olduğunu kanıtlıyor.

Tatler, Şubat 2023

daniel sachon

Tatler, Şubat 2023

daniel sachon

Peki, görüldüğü gibi Tatler Stil Danışmanı, dağa çıkmak için mükemmel kayak şıklığı parçalarını bulduk. Bu olmazsa olmaz harikalar bir moda direği resmen geçti. Aşağıdaki kıskanılacak düzenlemeye bakın.

Chanel kar tulumu, £6,850

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Baby's Back: Margot Robbie, Babylon galasında eski Hollywood'un kalıcı trendlerinden birine selam veriyor
İlgili yazılar
Moda

Oscar 2023: Opera önlüğü nasıl gecenin en büyük galibi oldu?

Moda

Düzelt, iyi görün: Paris Moda Haftası muhteşem bir terzilik şarkısı söylüyor

Moda

Royal Ascot Fashion, bir stil retrospektifi: yarışın en göz alıcı gösterisinin evrimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir