Oyun Haberleri

Elder Scrolls Online, ölümsüz Lovecraft yengeç tentacle iblisinin bu yılki genişleme paketine dahil edilmesiyle dalga geçiyor

Skyrim

Eurogamer tarafından bildirildiği gibi (yeni sekmede açılır), Zenimax Online, The Elder Scrolls Online’da gelecek yılın hikayesi için yutturmaca makinesini çalıştırdı. Çeşitli etkileyiciler ve basın mensupları, kara ışık altında bakıldığında Daedrik prens Hermaeus Mora’nın sembolünü içeren gizemli bir mektup aldı. (yeni sekmede açılır), Bilgi Şeytanı, Kader Dalgalarının Efendisi, İnsanların Bahçıvanı, Sırların Efendisi, the… ne olduğunu biliyorsun, anladın. Skyrim’in Dragonborn genişlemesindeki ana karakterlerden biriydi ve onun için bazı ruhları topladığını hatırlayabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) Oblivion’da bir beceri kitabı almak için.

Mektup (yeni sekmede açılır)“Bilge Leramil” imzalı, okuyucuya “vekil” olarak hitap ediyor ve bir bakıma her zamanki destansı kader arayışı işini yapıyor: “çok tehlikeli bir kriz” var, “iki dünyanın kaderi dengede duruyor” ve okuyucu ” gerçeğin kendisini çözülmekten koruyan ip olmalı.”

Bilge Leramil, Elder Scrolls ilminde henüz bilinen bir miktar değil, ama bu bir elf adı, yoksa Colovian Fur Miğferimi yerim. Mektubu bir UV kara ışığının altına koymak, Mora’nın sembolünü, altında ve üstünde çizgiler olan bir gözü ortaya çıkarır. Resmi Olmayan Elder Scrolls Sayfaları (yeni sekmede açılır) Bu, ESO’nun 2023 planları hakkında daha dolaylı bir ipucu olabilir.

Morrowind’de bir şehir var isminde Siyah ışık (yeni sekmede açılır). Eyaletin kuzeybatı köşesinde, Skyrim sınırına yakın ve Vvardenfell ile Solstheim’ın hemen karşısında. Redoran başkenti, 1994’teki kesinlikle ilkel Arena’dan bu yana bir Elder Scrolls oyununda henüz resmi olarak keşfedilmedi, bu nedenle Zenimax Online’ın canının istediği gibi yapabileceği oldukça boş bir tuval olurdu. İlk Elder Scrolls oyununda oynaması çok zor olan çokgenlerin bulanık karmakarışıklığı için doğru bilgi olmasaydı kimsenin umursayacağını sanmıyorum.

Durum ne olursa olsun, ister Blacklight’a, ister Tamriel’in terk edilmiş başka bir köşesine gitsek, o Hermaeus Mora denen adam hiçbir işe yaramaz. Zenimax’ın önümüzdeki haftalarda ESO için 2023 planlarını daha ayrıntılı olarak açıklayacağını umuyorum.

Daha fazla gör


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Counter-Strike: Global Offensive Tüm Zamanların Eşzamanlı Oyuncu Rekorunu Kırdı
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir