Oyun Haberleri

The Last of Us 2. Bölümde Uncharted Easter Egg Vardı

the-last-of-us-episode-2-had-uncharted-easter-egg-gamerant

için bir paskalya yumurtası keşfedilmemiş franchise, HBO’nun son bölümünde gösterildi Bizden geriye kalanlar Televizyon dizisi. Popüler korku video oyununun son uyarlaması, hem eleştirmenlerden hem de hayranlardan gelen harika incelemelerle harika bir başlangıç ​​yaptı. Şu anda, Bizden geriye kalanlar HBO’daki bir dizi için en büyük ikinci lansman ve aynı zamanda bir video oyunu için en iyi canlı aksiyon uyarlamalarından biri olarak övülüyor.


Dizi uyarlamasının başarısının büyük bir kısmı şüphesiz Naughty Dog’un eşbaşkanı Neil Druckmann’ın dizinin baş yapımcılarından biri olarak listelenmesi. Dizide yönetmen olarak ilk çıkışını son bölümüyle yapan Druckmann, Naughty Dog’un diğer dizisine bir paskalya yumurtası koymaya karar verdi. keşfedilmemiş. Bölüm, önceki suçlamalardan kısa bir süre sonra yayınlanıyor. Bizden geriye kalanlar dizide de yer alması gerektiğini düşünen yönetmen Bruce Straley.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: The Last of Us Part 1, HBO Show’un Ardından Satışlarda Büyük Artış Görüyor

Tartışma bir yana, Bizden geriye kalanlar video oyununda bulunmayan dünya inşa etme ve irfan özelliklerini eklerken kaynak malzemede aşırı doğruluğa sahiptir. Neil Druckmann, dizinin 2. bölümünü paylaşmaya karar verdi. Bizden geriye kalanlar daha dün yayınlandı, Tess’in çakmağı üzerinde bir tasarım vardı, aslında Sam Drake’in kullandığı çakmağa göre modellenmişti. keşfedilmemiş 4. Druckmann ayrıca sahne donanımı departmanının, Sam’in seslendirme sanatçısı Troy Baker’ın yanı sıra Joel’den Joel için bir kopya yaratacak kadar nazik olduğunu da sözlerine ekledi. Sonuncumuz video oyunu.

OKU  Skywind ve Skyblivion'u beklerken, şu anda Skygerfall oynuyor olabilirsiniz

Hayranlar, uyarlamaya olan sevgilerini ve bunun ne kadar iyi ele alındığını paylaşan ilk tweet’e yanıt verdiler. Birkaç hayran, Paskalya yumurtalarının Naughty Dog oyunlarında ne kadar yaygın olduğunu göz önünde bulundurarak, tüm bu farklı departmanların Paskalya yumurtası eğlencesine atlamasına olan sevgilerini dile getirdi. Başka bir kullanıcı, Victor Sullivan’a benzeyen birinin gelecek bölümlerde tıklayıcı olarak gösterilmesini sabırsızlıkla beklediklerini belirtti.

Şimdiye kadar, Bizden geriye kalanlar video oyunu uyarlamaları için endüstri standardı haline geleceğini umduğumuz hayranların beklentilerini karşılıyor ve aşıyor. TV dizisi uyarlaması mükemmel bir zamanda geliyor Bizden geriye kalanlar 10. yıl dönümüne yaklaşıyor ve görünüşe göre Naughty Dog ve HBO, önümüzdeki haftalarda hayranların eğleneceği daha çok şeye sahip.

Bizden geriye kalanlar her Pazar HBO’da yayınlanıyor.

DAHA: HBO’nun Sonuncusu: 2. Bölümden En İyi 8 Alıntı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.