Moda

Sophie Turner, transparan çiçekli tulumuyla konser stiline kavuşuyor

Sophie Turner, transparan çiçekli tulumuyla konser stiline kavuşuyor

Asırlık moda ikilemi: Kocanız Royal Albert Hall’da performans sergilediğinde ne giyeceksiniz? 14 Nisan’da Londra konserlerinde Jonas Brothers’ı destekleyen Sophie Turner için cevap, vintage çiçekli bir tulum şeklinde geldi.

bu Game of Thrones Şap her zaman tek parça hayranı olmuştur. Las Vegas’ta ipeksi bir Bevza tulumu ve altın Loeffler randall topuklu ayakkabılar giyen Joe Jonas’la dünyaca ünlü bir şekilde evlendi, ancak Cuma gecesi görünüşü 2017 Sin City’den çok 1966 Laurel Canyon gibi hissettirdi.

“Sen sahip olmak biraz koordine edin!” Turner daha önce demişti Moda bir çift olarak giyinmek için. “Renkler veya aksesuarlara bir selam olsun.”

Getty

Böylece kıyafet kaymaz Daisy Jones ve Altı Cosplay Bölgesi? Turner’ın parti sonrası bir partiye giderken üzerine attığı Our Legacy’den bir deri ceket, birkaç Manolo Blahnik Maysale topuklu ayakkabı ve Japon efsanesinin ünlü “psychedelic” balkabağı baskılı bir Louis Vuitton x Yayoi Kusama Hızlı Çanta . (Turner, Fransız evinin sanatçı işbirliklerine özel bir düşkünlük besliyor; etkileyici koleksiyonunda 2017 Jeff Koons Manet Keepall da yer alıyor.)

BAFTA’lara mücevherli bir bakışla

Getty Resimleri

Bu yıl için şeffaf bir pelerin tasarımında makyaj fuarı oskar partisi

Getty Resimleri

Sophie Turner’ın Louis Vuitton elçisi statüsü ve kırmızı halıda risk alma konusundaki istekliliği, onu son yıllarda Hollywood’un en trend belirleyicilerinden biri haline getirdi. Bu yılki BAFTA’larda giydiği mücevherli dantel elbiseyi veya daha önce kırmızı halıda yürüdüğü göz kamaştırıcı pelerinli elbiseyi alın. makyaj fuarıOscar partisi. “[Nicolas Ghesquière] Beni her sezon inanılmaz koleksiyonlarla şaşırtıyor – her zaman çok farklı ve cüretkar,” dedi Turner daha önce. Moda. “Güçlü bir yapıya ve parlak bir renk patlamasına sahip çarpıcı kesimler.” İşbirlikleri uzun süre devam edebilir.

Bu makale ilk olarak yayınlandı ingiliz Moda.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Rihanna, en beklenmedik elmas aksesuarla ayak parmaklarını 'sessiz lükse' daldırıyor
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir