Oyun Haberleri

Cliff Bleszinski, 5 yıl önce ölen mükemmel arena nişancısı LawBreakers hakkında haberlerle dalga geçiyor

Characters from LawBreakers stand in a row, toting guns.

LawBreakers’ı hatırla (yeni sekmede açılır)kapanan talihsiz rekabetçi FPS (yeni sekmede açılır) geliştiricisi feshedildikten birkaç ay sonra mı? Düşündüğün kadar ölü olmayabilir. Oyunla ilgili yaklaşan haberlerle dalga geçen oyunun direktörü Cliff Bleszinski böyle diyor. twitter (yeni sekmede açılır).

Bleszkinski, “Avukatımdan az önce LawBreakers hakkında bir mesaj aldım,” diye yazdı ve meraklı izleyicilerden oyunun geleceğiyle ilgili haberler için “Bizi izlemeye devam edin” diye yalvardı. Tabii ki, LawBreakers’ın herhangi bir geleceğinin olması biraz şok edici. Boss Key Productions’ın battle royale oyunu Radikal Heights ile birlikte beş yıl önce kapandı ve geliştiriciyi de beraberinde götürdü.

Bleszinski’nin şu anda tek yapmamız gereken tweet’lerinden LawBreakers’a ne olduğu belli değil, bu yüzden oyunun dönüşü mü, bir devam filmi mi, manevi bir halefi mi yoksa çok daha küçük ve ezici bir şey mi olduğu belirsiz. Oyunun bir şekilde yeniden canlandığını görmek bir zevk olurdu.

Uzun vadeli çalışmasını sağlamak için gerekli oyuncu tabanını hiçbir zaman biriktirmemiş olsa da – Bleszinski’nin sonunda bunun çok “politik” olmasına atfettiği bir şey, (yeni sekmede açılır) ki bu neredeyse kesinlikle başarısız olmasının nedeni değil – akıllıca tasarlanmış ve eğlenceli bir şeydi. LawBreakers incelemesinde (yeni sekmede açılır), PCG’den Evan Lahti oyunu% 84 puan alarak oyunu “karmaşık, fiziksel ve derin rekabetçi bir nişancı” olarak övdü. Bir canlanma, 2017’de bulamadığı izleyiciyi güvence altına almak için bir şans daha verir. Ya da belki Fortnite, o zamanlar Overwatch ve PUBG’nin yaptığı gibi öğle yemeğini yer.

Yine de bu sefer daha iyi olacağını düşünüyorum: Bleszinski’nin alay konusu, adamın kendisinin de kafasını karıştırmış gibi görünen bir miktar ilgi kazandı. “İnsanların oyunun başarısız olması için nasıl kök saldıkları kafamı karıştırıyor,” diye tweet attı, “ve şimdi başarısız olduğunda, ona bir ton destek var”. “Oyuncular tuhaf, yo”.

Bleszinski’nin başlıktaki son tweet’i Boss Key’in kapanışına değindi: “ekip bunun için Kıçlarını çalıştırdı,” diye yazdı, “Bunun için dünyanın diğer yerlerinden birçok insanı yeniden yerleştirdim ve internet HAR HAR BUNDAN OLMAZ GİBİ GİBİ OLDU YETERLİ OYUNCULAR. Bu arada, stüdyo kraterleri ve ben suçluluk duygusundan dolayı bir yıllık felç edici depresyonla uğraşmak zorundayız”. Belki de oyun için sakladığı haberler ona bazı yanlışları düzeltme şansı verecektir.

OKU  Corsair'in iCUE LINK'i kablo yönetimini katlanılabilir hale getiriyor


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.