Moda

Sosyete yıldız adayları ve stil filizleri, The Fabulous World of Dior’un Harrods’ta lansmanını kutlamak için Kensington Sarayı’na akın ediyor

Sosyete yıldız adayları ve stil filizleri, The Fabulous World of Dior'un Harrods'ta lansmanını kutlamak için Kensington Sarayı'na akın ediyor

Dior’un Noel sezonu için Harrods’u devasa devralmasının lansmanı için yıldızlı bir gece bekleniyordu. Özel olarak küratörlüğünü yapılan alan, pop-up’lar, kafeler, deneyimler ve hatta zencefilli kurabiye kaplı bir sergi içeren Dior’un temel büyüsünün ve çekiciliğinin tüm bileşenleriyle tarihi dönüm noktasını yeniden canlandırıyor. Festival muhteşemliği için gerçek bir tek adres.

Tabii ki, böylesine devasa bir ihtişamlı olay için sadece bir saray başlangıcı yeterlidir. Kensington Sarayı, projenin onuruna görkemli bir akşam yemeğine ev sahipliği yaptı ve Krema de la krem Toplumun sevgilileri ve zarafet ikonları.

Bianca Jagger, evin Cruise 2023 koleksiyonundan tamamen siyah bir takımla şıklığını korudu ve gösterişli inci küpelerle eşleştirdi. Rolling Stones rockçısı Keith’in modeli ve torunu Ella Richards, kırmızı büstiyer elbisesiyle cesur bir giriş yaparken, Lucie de la Falaise işlemeli kırmızı kadife elbise ve pelerinle ruhani bir çekicilik yayıyordu. Evin yüzü haline gelen Emma Raducanu, geride kalmamak adına tenis şampiyonunu getirdi hayatın keyfi Temmuz ayında Wimbledon’dan Kensington’a muhteşem bir çiçek sayısıyla.

Emin olabileceğiniz bir şey var: Ev sahibi Dior olduğunda, moda her zaman menüdedir.

OKU  Beyaz Lotus'un göz alıcı milyonerleri gibi giyinmek nasıl
İlgili yazılar
Moda

Paris Moda Haftası'nda en çok hangi sosyetik yıldız adayları ve ünlüler parlıyor?

Moda

Dior, Joséphine Baker'dan ilham alan göz kamaştırıcı Paris Couture Week koleksiyonuyla dans etmeye devam ediyor.

Moda

Chanel, en son Paris Couture Week koleksiyonuyla kendine güvenen stile saygı duruşunda bulunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir