Oyun Haberleri

Starfield Constellation Edition şık, küçük bir akıllı saatle birlikte geldi ve insanlar onu beğenmiş gibi görünüyor

Replica Chronomark watch on stark white background

Dragon Age: Inquisition – Inquisitor’s Edition’ı satın almamdan dolayı sonsuza kadar acının ve pişmanlığın gölgesinde yaşayacağım. Yüzlerce istiridye karşılığında ucuz plastik saçmalıklarla dolu ucuz bir plastik kutunun yanı sıra Dragon Age 2’nin oldukça iyi bir devamı için bir indirme kodu aldım.

Daha önce koleksiyoncu basımları beni yakmıştı ama diğer insanların şansı daha iyi olduğunda ruhumu iyileştirmeye yardımcı oluyor ve 300 dolarlık Starfield Constellation basımı insanlara iyi davranıyor gibi görünüyor.

Tüm anlaşmanın en önemli parçası, Starfield’ın oyun içi Chronomark’ının işlevsel bir akıllı saat kopyası. Aslında bir akıllı saat adamı değilim, ancak Chronomark’ın adım sayacı ve akıllı telefon bildirim ekranı gibi oldukça standart uygulama paketi beni kolayca şaşırttı.

Her şeyden önemlisi, bu koleksiyoncu edisyonlarından birinin gerçekten faydalanabileceğiniz bir şeyle birlikte geldiğini görmek harika. Ofisimde her türden sanat kitabı ve döküm tchotchkes var ama işe yarar bir ipucu bile yok.

Uzaktan yeterince etkilendim, ancak Starfield alt dizinine gönderi gönderen ilk alıcılar gerçekten çok memnun görünüyor. Kullanıcı PotatoKitten011 bizzat saatin bir fotoğrafını ve oldukça parlak bir mini incelemeyi paylaştı; saati ofiste tüm gün taktı ve şöyle dedi: “Dürüst olmak gerekirse, bu aksesuara sahip olmak bütün gün kendimi özel hissettirdi. İnsanların onu fark edip fark edebileceği yerler çok yapışkandı ama onun orada olduğunu bilmem çok güzeldi.” Fallout 4 sınırlı sayıda üretilen Pip Boy’u işe getirmeyi beceremediniz.

Tamam… bu şeyler GERÇEKTEN HARİKA. r/Starfield’dan

Kullanıcı Xzanos117, pervaneye biraz daha ölçülü ama yine de olumlu bir yaklaşımla sahip ve saf işlevsellik için, isimsiz markalı bir akıllı saati daha ucuza alabileceğinizi belirtiyor, ancak aynı zamanda “Gerçek mutluluk, simgelerin ve görsellerin Bunların hepsi oyunda göreceğimiz şeylerle ilgili ipuçları. Starfield hayranları için bu çok harika!”

OKU  Bu RTX 3080 Ti MSI dizüstü bilgisayar şu anda 600 $ indirimli

Bu küçük ve şık bir karalama ve tüm Fallout 76 çantası fiyaskosu (bunu hatırladın mı?) dikiz aynasında iyi ve gerçekten hissettiriyor. Arzuladığım koleksiyoncu baskısı artık sonsuza kadar ulaşamayacağım bir yerde olsa bile, yeni basılan Starfield saatçileri adına mutluyum – Baldur’s Gate 3’ün mondo baskısı artık ikinci el pazarında bir gazilyon dolara satılıyor .

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.