Oyun Haberleri

Steam Cadılar Bayramı İndirimi yayında

Steam Cadılar Bayramı İndirimi yayında

‘Havalı kıyafetler giymenin, geç saatlere kadar dışarıda kalmanın, çok fazla şeker yemenin ve Steam indirimlerinde video oyunlarında iyi fırsatlar yakalamanın mevsimi geldi. Steam Scream: The Revenge, resmi adıyla şu anda yayında ve 2 Kasım’a kadar devam edecek; tüm oyun türlerinde %90’a varan indirimler ve Steam Puan Mağazasından günlük ücretsiz ödüllerle birlikte.

Korku, ürkütücülük ve genel ürkütücülük elbette buradaki tema, ancak her zamanki gibi bunun nasıl tanımlanacağı konusunda gerçek bir esneklik var. Klasik bir çığlık atan kişi ister misin? Amnesia: The Bunker %25 indirimli, ya da onun öncüsü olan Amnesia: The Dark Descent ile daha eski tarza gidebilirsiniz, ki bu muhtemelen şimdiye kadar oynadığım en korkutucu oyundur – ve “muhtemelen” derken kastettiğim şey şu: , “Bende ne kadar derin yara bıraktığını inkar ediyorum” – ki bu sadece 4 dolar karşılığında.

Karşı koymanıza izin verecek bir şey mi tercih edersiniz? Co-op nişancı oyunu Warhammer: End Times – Vermintide’ın fiyatı 3 dolara düştü. Garipleşmek mi istiyorsun? Patolojik 2 7 dolar. Balığa gitmek ister misin? Çok beğendiğimiz Dredge %25 indirimli.

PC Gamer ekibindeki iyi insanların/çarpık beyinlerin izniyle birkaç öneri daha:

  • İçeri – 2$ (%90 indirim)
  • Alacakaranlıklar – 10$ (%50 indirim)
  • Kara Mesa – 4$ (%80 indirim)
  • Geri 4 Kan – 12$ (%80 indirim)
  • Sinyaller – 16$ (%20 indirim)
  • Çuf Çuf Charles – 10$ (%50 indirim)
  • Van Hellsing’in İnanılmaz Maceraları – 1,50$ (%90 indirim)
  • Rusty Lake Otel – 1$ (%40 indirim, güven bana, hayal kırıklığına uğramayacaksın)
  • Karanlık orman – 4$ (%75 indirim)

Bundan çok daha fazlası var, ama dürüst olmak gerekirse hepsini listelemeye çalışsaydık bütün gün burada olurduk. Önemli olan iyi oyunlar, iyi fiyatlar, iyi zamanlar. Steam’in neyden intikam almak istediğini ya da kimden intikam almak istediğini bilmiyorum.

Steam Scream: The Revenge, daha küçük sezonluk Steam indirimlerinden biri, dolayısıyla 2 Kasım’a kadar yalnızca bir hafta sürüyor. Ancak Steam Sonbahar İndirimi yalnızca birkaç hafta sonra, 21 Kasım’da geliyor ve ondan sonra en büyük indirim geliyor: Steam Kış İndirimi 21 Aralık’ta başlıyor.

OKU  Korku hikayesi: Gerçekten iyi bir Cuma olan 13. oyun ölürken, amansız bir şekilde bir başkası yükselir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.