Oyun Haberleri

2022’nin en sevdiğimiz korku oyunu Steam’de korku indirimiyle satışta ve en büyük sorunumuzu çözdük

Signalis character with blue eyes and metallic facial features faces screen

2022’nin en sevdiğimiz korku oyunu Signalis’i atlamak için neredeyse hiçbir bahanemiz kalmadı. Steam korku indiriminde %20 indirimli ve az önce en büyük sorunumuzu aşmanıza olanak tanıyan bir yama aldı.

Signalis, tıpkı Silent Hill’deki gibi kabus gibi canavarlar ve rüya mantığı tarafından çarpıtılmış terk edilmiş tesisleri keşfederken, eski Resident Evils gibi oynuyor (çeşitli kamera açılarından üçüncü şahıs çekimleri). Elinize aldığınız ilk şeylerden biri Sarı Giyen Kral’ın bir kopyasıdır; hızla tuhaflaşmaya başlar.

15,99 $ karşılığında son 10 yılın en iyi korku oyunlarından biri olabilecek bu oyunu deneyimleyebilirsiniz. Signalis hakkındaki incelememizde Dominic Tarason, “yüzlerce tanıdık unsuru, ilhamı ve referansı alıp bunları tamamen yeni ve tamamen değerli bir şeye dönüştürüyor” dedi.

Tarason’un tek sorunu, geliştirici Rose Engine’in bu haftaki bir yamada ele aldığı sıkıcı envanter yönetimiydi. Güncelleme 1.2, oyundaki değişikliklerin bir listesini (ve bazı ilginç yazılı olmayan değişiklikleri) yanı sıra envanterinizin boyutunu artırma seçeneğini de ekler ve el fenerinizin ve kamera aracınızın varsayılan olarak yuva doldurmasını engeller. Signalis’in klasik korku oyunu etkilerine olan saygıyı sulandırsa da, bu seçenek sizi ceplerinizi temizlemek için birkaç saatte bir güvenli odaya dönme zorunluluğundan kurtaracak.

İsterseniz en ufak kusuru ortadan kaldırarak, her şey kötüye gitmeden önce verdiği sözü yerine getirmeye çalışan yalnız bir androidi konu alan gerçeküstü ve şaşırtıcı derecede dokunaklı hikayenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. Korkunç yaratıklar, tuhaf bulmacalar ve kilitli kapılardan ve koridorlardan oluşan bir labirent onun önünde duruyor.

Diehard hayatta kalma-korku hayranları hepsini yiyip bitirecek, ama benim gibi korkmuş küçük bebekler bile, bir arka odayı keşfediyormuş gibi hissettiren unutulmaz derecede unutulmaz sahneleri takdir edebilir. Signalis kuralları koyuyor ve oynamak için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

OKU  Tamam, 'Boomer Shooter' artık Steam'de resmi bir tür

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.