Moda

Sydney Sweeney Diyor ki: İnce, ama özel tasarım olsun

Sydney Sweeney Diyor ki: İnce, ama özel tasarım olsun

Sheer burada, hiçbir yere gitmiyor ve muhtemelen asla olmayacak. Şeffaf modanın en yeni şampiyonu coşku En son filmi HBOMax’ın gösteriminde çoğunlukla şeffaf, yere kadar uzanan bir Schiaparelli couture elbise giyen yıldız Sydney Sweeney gerçeklik, 16 Mayıs Salı günü New York City Modern Sanat Müzesi’nde.

Sweeney’nin straplez siyah elbisesi, şeffaf ve opak kumaşlardan oluşan alternatif panellerle denizkızı kesimine sahiptir. Şeffaf paneller karın kaslarını ve kalçalarını ortaya çıkarır ve opak paneller fırfırlı katmanlara sahiptir. (Desen, filmin gizli bilgi temasının bir parçası olacak sansür çubuklarını neredeyse anımsatıyor.) Sweeney, dramatik görünümü ince bir makyajla şekillendirdi: kedi gözü, pembe yanaklar ve açık pembe mat dudaklar. Uzun sarı saçlarını yumuşak, yaz gibi dalgalarla yapmıştı.

NEW YORK, NEW YORK – 16 MAYIS: Sydney Sweeney, 16 Mayıs 2023’te New York City’de Museum of Modern Art’ta Gerçeklik gösterimine katılıyor. (Fotoğraf: Taylor Hill/WireImage)Taylor Tepesi

Bu kesinlikle Sweeney’nin şeffaf bir görünümü tercih etmesi ve katıksız üstünlük savaşında ön saflarda Rita Ora, Florence Pugh ve Kristen Stewart gibi katıksız üstünlükte diğer öncülere katılması ilk kez değil. Nisan ayında, 25 yaşındaki aktör, NYC’de Giorgio Armani’nin My Way parfümünün lansmanı için siyah külot ve şeffaf tayt üzerine şeffaf beyaz bir etek giydi ve siyah bir sutyen üstü giydi.

NEW YORK, NEW YORK – 28 NİSAN: Sydney Sweeney, Armani Beauty’nin 28 Nisan 2023’te New York’ta Sydney Sweeney ile My Way Doldurulabilir Parfüm Lansmanını Kutlamasına Katılıyor. (Fotoğraf: Theo Wargo/Getty Images for Armani Beauty)Theo Wargo/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir