Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #646: 27 Mart Pazartesi

Today

Bugünün Wordle’ını nasıl oynamak istersen (yeni sekmede açılır), aşağıda yardımcı olmak için tasarlanmış ipuçları ve püf noktaları bulacaksınız. Günlük oyunlarını geliştirmek isteyen yeni gelenler için genel tavsiyelerimiz, mücadele ediyorsanız büyük, kalın harflerle yazılmış bugünkü yanıtımız ve yalnızca 27 Mart (646) oyunu için yazılmış yardımcı bir ipucumuz var.

Birkaç tahmin için, bugünün Wordle’ı kurtarılamaz gibi görünüyordu, sadece dağınık bir sarı ve bir yeşil karışımı hiçbir anlam ifade etmiyordu – ta ki her şey düzelene kadar. O klasik “ampul” anından hemen sonra Wordle yanıtının belirdiğini görmek beni biraz rahatlattı.

Kelime ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

27 Mart Pazartesi için bir Wordle ipucu

Wordle’ınızı çözerken hayvan dışkısını düşünmek istemeyebilirsiniz, ama korkarım bugün düşünmek zorunda kalacaksınız. Bu özel terim özellikle kuş ve yarasa kakası için kullanılır ve üç farklı sesli harf içerir.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Bugünün yapbozunda hiçbir harf iki kez kullanılmaz.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaya karar verdiyseniz ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, ilk galibiyet serinize giden yolda size yardımcı olacağım. Bu hızlı ipuçlarıyla tüm tahminlerinizin geçerli olmasını sağlayın ve bir Wordle kazananı olun:

 • İyi bir açıcı, ortak ünlüler ve ünsüzlerin bir karışımına sahiptir.
 • Cevap, tekrarlanan aynı mektubu içerebilir.
 • Halihazırda elediğiniz harfleri içeren kelimelerden kaçının.

Zamana karşı yarışmıyorsunuz, bu yüzden acele etmek için bir sebep yok. Aslında, oyunu sıradan bir gazete bulmacası gibi ele almak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmek kötü bir fikir değil. Bazen bir süre uzaklaşmak, yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#646 Wordle cevabı nedir?

İşte beklediğiniz kelime. 27 Mart (646) Kelimesinin Cevabı GUANO.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Önceki Wordle çözümleri, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir, çünkü yanıt muhtemelen tekrarlanmaz. Ayrıca, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan başlangıç ​​sözcükleri için size bazı sağlam fikirler de verebilirler.

İşte bazı yeni Wordle cevapları:

 • 26 Mart: ÇÖZÜN
 • 25 Mart: SEÇMEN
 • 24 Mart: HARÇ
 • 23 Mart: VAKUR
 • 22 Mart: Yorgan
 • 21 Mart: ZORLU
 • 20 Mart: ELDİVEN
 • 19 Mart: KREDİ
 • 18 Mart: YAT
 • 17 Mart: etli
OKU  Söylenti: Embracer, Tomb Raider Haklarını Amazon'a 600 Milyon Dolara Kiraladı

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Her gün Wordle tarafından size sunulan altı sıra beş kutu vardır ve günlük bulmacayı kazanmak için aralarında hangi beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Güçlü bir kelime ile başlayın (yeni sekmede açılır) ALIVE gibi – veya ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımı olan başka herhangi bir kelime gibi. Yinelenen harflerle kelimelere başlamaktan da kaçınmalısınız, böylece fazladan bir harfi onaylama veya eleme şansını boşa harcamazsınız. Tahmininizi yazıp Enter’a bastığınızda, hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

İkinci tahmininiz, ilk satırda kaçırmış olabileceğiniz yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak birinciyi iltifat etmelidir; . Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı deneme hakkınız var ve sadece gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.