Moda

Sydney Sweeney, nane yeşili mini eteğiyle tam bir kız öğrenci hazırlığından geçti

Sydney Sweeney, nane yeşili mini eteğiyle tam bir kız öğrenci hazırlığından geçti

Bu TikTok trendini biliyor musunuz? İnsanların hayatlarının günlük anlarını bir Wes Anderson filmi tarzında filme aldığı film mi? Sydney Sweeney, son görünümünde kesinlikle bu videolardan birini kaldırabilirdi.

bu coşku Oyuncu, 31 Mayıs’ta, Anderson’ın son filmi için bir tanıtım afişi görevi görebilecek pastel etekli bir takım elbiseyle göründü. asteroit şehri. (Açık olmak gerekirse, o filmde yok.) Beyaz çizgili mini etek, Sweeney’nin uyumlu bir yakalı gömlek ve blazer ceketle eşleştirdiği bir Thom Browne tasarımı. Kravatı, gömleğinin manşetleri ve ayak bileği çoraplarındaki beyaz vurgular, tezat oluşturan siyah topukları ve debriyaj çantasına yumuşaklık katıyor.

Gotham

Sweeney, bir görünüm için tiki takımını giydi Bugün son projelerini tanıtmak için göstermek, gerçeklikBir Amerikan Gizli Servisi muhbirinin gerçek olaylarına dayanan bir HBO filmi.

Nakavt görünümünden beri coşku25 yaşındaki oyuncu, internet dedektiflerini tetikte tutan bir film de dahil olmak üzere oyunculuk becerilerini sergilediği etkileyici bir proje listesi oluşturdu.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Auld Lang Syne şarkısını söylemeden önce Tatler, 'Yılın Elbiseleri'ni paylaşıyor: 2023'ün en göz alıcı elbiselerinin keyifli bir incelemesi
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir