Oyun Haberleri

Guilty Gear Xrd Rev 2, altı yıl sonra nihayet geri alma ağ kodunu alıyor

Guilty Gear Xrd Rev 2.

Guilty Gear Xrd Rev 2, çıkışının üzerinden altı yılı aşkın bir süre geçtikten sonra nihayet Steam’de geri alma ağ kodunu alıyor.

Arc System Works’ün 2D avcı uçağı özelliği, ilk olarak Ekim 2022’de birkaç hafta süren genel beta testine girdi. Resmi olarak oyuna sunulacağı için açıkça iyi gitti (yeni sekmede açılır) 20 Ocak’ta, onu yeni kardeşi Guilty Gear Strive ile uyumlu hale getiriyor. Çevrim içi ortamda çok daha akıcı bir deneyim sunacak ve çevrimdışı oynamanın verdiği hise biraz daha yaklaşacak. Bir dövüş oyunu için en büyük yap ya da boz özelliklerinden biri olabilir; kötü ağ kodu, bir oyunun topluluğunu her şeyden daha hızlı öldürebilir. Sadece kalan üç SoulCalibur 6 oyuncusuna sorun. (Dalga geçmek!)

Arc System Works’ün Xrd’ı desteklemeye devam ettiğini görmek güzel ve geçmişe dönük olarak savaşçıları geri alma ağ koduyla donatmak son zamanlarda oldukça yaygın bir şey oldu. EVO 2022’de hem Dragon Ball FighterZ hem de Samurai Shodown (yeni sekmede açılır) geri alma ağ kodunu alacakları açıklandı. O zamanlar her iki oyun da sırasıyla yaklaşık dört ve bir yaşındaydı. Bununla birlikte, kesinlikle oyunun lansmanında oyuna dahil olan bir özelliktir. sokak dövüşçüsü 6 (yeni sekmede açılır) zaten bir nimet olan geri alma ağ kodu ile başlayacağını duyurdu. Tekken 8’in de aynısını yapıp yapmayacağına dair henüz bir bilgi yok.

Daha fazla gör

Bu, savaşçıların ötesine geçmeye başlayan bir özellik. Eski Blizzard geliştiricilerinin yaklaşan RTS’si Stormgate, geri alma özelliğini dahil etmeyi planlıyor (yeni sekmede açılır)Frost Giant’ın baş mimarı James Anhalt, oyunu üzerinde çalıştığı “en duyarlı RTS oyunu” olarak nitelendiriyor.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Pokemon Hayranları Parasekt Gibi Görünen Yenilebilir Tatlı Çörekler Pişiriyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir