Oyun Haberleri

Minecraft Hayranı Sevimli Küçük Kurbağa Modeli Yapıyor

Minecraft Frog

A minecraft hayran, oyundan inanılmaz derecede küçük bir kurbağa minyatürü yarattı. Mojang’ın sanal alan başlığı, oyuncuların oyun içinde geçirdikleri süre boyunca karşılaşabilecekleri bir dizi farklı yaratığa sahiptir. minecraft çeteler, pasif yaratıklardan oyuncuları öldürmeye çalışacak korkutucu canavarlara kadar uzanır.


Biri Minecraft’ın pasif çeteler kurbağadır. Bu canlılar bataklık biyomlarında bulunabilir. minecraftve magma küpleri yedikleri bilinmektedir. Oyuncular, amfibilerin hangi varyantının onları yediğine bağlı olarak farklı türlerde gelen öğeleri çeteler yediğinde kurbağa ışığı elde edebilirler. Kurbağa farları, çok güçlü bir parıltı yaydıkları için bir ışık kaynağı olarak kullanılabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Minecraft Hayranı Muhteşem Köy Piksel Sanatı Yaratıyor

_3DPrintologyCo_ olarak bilinen bir Reddit kullanıcısı, 3D boyama yoluyla yaptıkları minyatür bir modelin görüntüsünü yayınladı. Minik figür, bir portakal kurbağasına ait. minecraft kullanıcının inanılmaz derecede küçültmeyi başardığı bir nilüfer yaprağı üzerinde. Bir karşılaştırma olarak, _3DPrintologyCo_ parçasını bir ABD çeyreğinin yanında tuttu ve parçanın madeni paradan çok daha küçük olduğunu gösterdi. Redditor’a göre kurbağa yaklaşık 10 dakika sürdü ve üzerinde çalıştıkları bir proje için. Sanatçı çok küçük olmasına rağmen iyi miktarda ayrıntı elde edebildiği için çalışma etkileyici.

Üzerinde çalıştığım bir proje için bir nilüfer yaprağına 3 boyutlu minik bir kurbağa yazdırdım! 🙂 Minecraft’tan

OKU  Bu iddialı Final Fantasy Tactics moduna göz atın

Kurbağa figürlü gönderi, 10.000 oy almaya çok yaklaştığı için oldukça popüler oldu. Bir yorumcu, yazıdan etkilendiklerini ve _3DPrintologyCo_’nun üzerinde çalıştığı projeyi merak ettiklerini belirtti. Başka bir kullanıcı, şekli oluşturmak için ne tür bir yazıcı ve nozül çapının kullanıldığını sordu ve buna _3DPrintologyCo_, 0,4 mm nozullu bir Ender 3 kullandıkları yanıtını verdi. Kurbağa, çetelerden birine güzel bir bakış. minecraftoyunda karşılaşılabilecek yaratıklardan birine hayat veriyor.

bu minecraft _3DPrintologyCo_’nun yaptığı rakam, başlığa olan büyük sevgiyi gösteriyor. Sanatçı, projesinin ne olduğunu henüz açıklamamış olsa da, açıkça tutkuyla yapılıyor. Oyun içi görünümünün büyük bir kısmını olduğu gibi koruyarak kurbağayı bu kadar küçültebilmeleri şaşırtıcı. Pek çok kişi kurbağanın ne için kullanılacağını merak ettiğinden, _3DPrintologyCo_’nun yakında planlarını ortaya çıkaracağını umuyoruz. öyle bir şey olacak büyük ihtimalle minecraft Hayranlar, özellikle projeye pek çok detayın girdiği aşikar olduğu için takdir edebilecekler.

minecraft şu anda Mobil, PC, PS4, Switch ve Xbox One için kullanılabilir.

DAHA: Minecraft: En İyi Evcil Hayvanlar, Dereceli

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.