Moda

Tenisin en zarif hali: ultra özel Hurlingham Club’da Giorgio Armani Tennis Classic ile

Tenisin en zarif hali: ultra özel Hurlingham Club'da Giorgio Armani Tennis Classic ile

Giorgio Armani Tennis Classic’in düzenlendiği Hurlingham’daki Clubhouse

Julian Finney/Getty Images

Spor kulüplerine üyelik söz konusu olduğunda, Hurlingham’dan daha özel bir şey yoktur. 42 dönümlük büyüleyici peyzajlı bahçeler, tenis çimleri, beyaz çitler ve kıvrımlı nehirlerin üzerindeki taş köprülerin içinde yer alan Galler Prensesi’nin güneşli bir hafta sonunda Fulham arazisinde bir tur tenis oynamasına şaşmamalı. Aslında, o kadar özel ki yeni üyelere bile kapalı, hatta dikkate alınması gereken 30 yıllık bekleme listeleri var.

Bu yozlaşmış kulübün geniş alanları, 42 dönümlük büyüleyici bir manzaraya sahiptir.

Julian Finney/Getty Images

Geçen yüzyılın ortasından beri üyeliğini sürdürerek veya miras yoluyla giriş elde etmeyi başaran varlıklı misafirler, bu yozlaşmış destinasyonu istedikleri gibi kullanmakta özgürler ve Swim’deki kapsamlı tesislerin tüm alanlarına erişime sahipler. kroket, fitness dersleri veya beyaz sütunlu Georgian kulüp binasında iyi yemeklerle sosyalleşin.

Ultra özel cazibe açısından rakipsiz olmasına rağmen, son yıllarda kapılardan geçmeyi başaran bir isim var: Giorgio Armani. Kulübe ikinci yılında geri dönen Giorgio Armani Tennis Classic, üst sınıf yüksek sosyete için Wimbledon’dur. Oyunun en prestijli oyuncuları için elbette ki bu, gelecek haftaki müsabakaya tüm incelikleriyle hazırlanmak için bir şans. Andy Murray, “Benim için Wimbledon’a ısınmanın mükemmel bir yolu,” diyor. “Her zaman harika bir atmosfer var ve ortam kesinlikle büyüleyici.”

Giorgio Armani Tennis Classic’in merkez kortu

Haftanın ilerleyen saatlerinde Hurlingham, tam bir Armani muamelesi görüyor. Top toplayıcı erkek ve kız çocuklar GA logosu işlemeli beyaz şortlarıyla gururlu dururken, keskin gözlü hakemler altlarındaki şık lacivert takım elbiseleriyle göz alıcı oyunu izliyorlar. Amaca yönelik bir pop-up, kulüple işbirliği içinde çarpıcı bir şekilde tasarlanmış, imrenilen kapsül koleksiyonunu sunar ve plazaya bakan özel bir ağırlama kutusu, Giorgio Armani’ye her zaman şık olan her şeyi ödünç verir (beyaz keten perdeler, altın bar tabureleri, lacivert kanepeler ve misafirleri için özel bir Moët & Chandon bar). Çarşamba günü, İtalyan moda evi, Sportif-lüks toplulukların zarif çizgisini sergileyen Center Court’ta bir defile bile düzenledi.

Elbette ev sahibi Giorgio Armani olarak, denenmemiş hiçbir lüks kalmadı ve ben de Cuma programına bir bilet kapacak kadar şanslıydım. İngiliz Bahçeleri’nin eşsiz vahasında kısa bir gezintinin ardından günün ilk durağı kroket çiminin yanında bir şampanya resepsiyonuydu. Bir öğleden sonra için ilahi bir moda işareti olarak yapılmış lacivert ve beyaz takım elbiseli bir katılımcı denizi bir la Armani. Kulübün kendisi etkinlik boyunca üyelere açık kalacak, bu nedenle gerçek bir kroket oyunuyla çevrili taze bir Moët yudumu oldukça muhteşem bir dokunuştu – ve gelecek şıklığın mükemmel bir ön tadıydı.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kourtney Kardashian, beyaz kesikli bir elbiseyle kan kırmızısı bir Noel Arifesi partisi verdi.