Oyun Haberleri

İlk yılında Apple’ın Vision Pro kulaklığını satın almak beklenenden daha zor olabilir

The Apple Vision Pro fading out

Görünüşe göre Apple, üreticilerin tasarımın karmaşıklığından dolayı sorun yaşaması nedeniyle Vision Pro VR başlığının üretim rakamlarında büyük kesintiler yapmak zorunda kalmış olabilir. Vision Pro’nun daha uygun fiyatlı bir sürümünü piyasaya sürme planları da erteleniyor.

Apple, 3.500 $ ‘lık Vision Pro VR başlığını ilk kez piyasaya sürdüğünde, ilk yılında yaklaşık bir milyon adet üretmesi bekleniyordu. Ancak Financial Times’ın bildirdiği gibi, bu tam olarak geçerli olmayabilir.

Luxshare olarak bilinen VR başlığının ilk montajını halletmesi beklenen üretim şirketi, Vision Pro’nun piyasaya sürüldüğü ilk yılda yalnızca 400.000 adet üreteceğini kabul etti.

Luxshare ayrıca görünüşe göre kulaklık üzerinde çalışması beklenen tek montaj şirketi, ki bu gerçekten işlere bir anahtar koyuyor.

Vision Pro’nun fiyat etiketi resmi olarak açıklandıktan sonra, Bloomberg istihbarat analistleri Anurag Rana ve Andrew Girard, yaklaşık 500.000 birimden fazla çıkmayacağını tahmin ettiler ve bunun “önümüzdeki üç yıl için önemli bir mali etkisi” olmayacağını düşündüklerini belirttiler. yıl.” Bu nedenle, özellikle internetin Vision Pro’nun fiyat etiketine verdiği tepkiden sonra, gerçekten şaşırtıcı değil.

Sanal gerçeklik

(İmaj kredisi: Vana)

En iyi VR kulaklığı: hangi kiti seçmelisiniz?
En iyi grafik kartı: VR için ciddi GPU gücüne ihtiyacınız var
En iyi oyun dizüstü bilgisayarı: VR’de masaüstünüze bağlı kalmayın

Peki, Luxshare’in sorun yaşadığı Vision Pro’nun duyurulan spesifikasyonu hakkında ne var? Bu, yüksek çözünürlüklü dahili ekran olacaktır. Bu, kullanıcının yüzünün gizli kısmını kulaklığın önüne yansıtan göz görüntüleme özelliğidir.

Yüksek sesle söylemek bile bir tekerlemedir; Seri üretimi çözmenin ne kadar zor olduğunu ancak hayal edebiliyorum. Ve dürüst olmak gerekirse, dışarıda bırakmalarının çok da önemli olacağını düşünmüyorum.

Zuckerberg’in Vision Pro demolarının sadece “kanepede tek başına oturan” insanların videoları olduğunu anladığını düşünürsek… bunu kim görecek?

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #729: 18 Haziran Pazar

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.