Oyun Haberleri

Genshin Impact Videosu, Bennett ile Geoculus Toplamanın Komik Yolunu Gösteriyor

Genshin Impact character Bennett

A Genshin Etkisi video, hayranların favorisi maceracı Bennett’i kullanarak bir Geoculus toplamanın benzersiz bir yolunu gösteriyor. Geoculi, muazzam Liyue bölgesinin her yerinde bulunabilen önemli Macera Öğeleridir. Oyuncular, bu eşyalardan belirli bir miktar topladıktan sonra değerli ödüller almak için bunları Yedi Heykeli’ne sunabilir.


Bu benzersiz öğeler, belirli bir Genshin Etkisi Oculi adlı öğe grubu ve oyundaki her bölgenin kendi sürümü var. Bu öğeler oyunun ana haritasında yer almasa da, bir oyuncu bir Oculi’ye yaklaştığında ara sıra mini haritada görünebilirler.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Genshin Impact Fan, Etkileyici Dendro Abyss Herald Konseptini Yarattı

Claptions adlı bir Reddit kullanıcısı, Bennett’in Elemental Becerisi Passion Overload’u kullanarak bir Geoculus toplamayı başardıkları komik bir video paylaştı. Tamamen şarj edildiğinde, bu beceri Bennett’in önünde önemli miktarda AoE hasarı vermesini sağlar, ancak patlama Bennett’in sırtına düşmesine neden olur. Claptions, bu patlamayı Liyue Limanı’nın kuzeydoğusunda bulunan ve normal atlamalar kullanılarak toplanamayan bir Geoculi’ye ulaşmak için kullanmayı başardı. Hayranlar, yalnızca Bennett gibi cesur bir maceracının bir Geoculus için hayatını riske atmayı seçeceğini iddia eden etkileşimi sevdi.

Genshin_Impact’ten başka nasıl alacağımı bilemedim

OKU  Nintendo, 2023'te Çıkacak Big Switch Oyunlarına Dikkat Çekiyor

Bazı hayranlar, oyundaki ilk iki bölgedeki Oculi’nin Inazuma ve Sumeru’da bulunanlardan çok daha önemli olduğuna dikkat çekti. Temel fark, hem Anemoculi hem de Geoculi’nin, oyunun önemli bir parçası olan oyuncuların dayanıklılık çubuklarını artırma potansiyeline sahip olmasıdır. Genshin Etkisi, özellikle de üst dünyayı keşfederken. Kadrodaki çoğu karakter için Ücretli Saldırılar dayanıklılık puanı gerektirdiğinden, dayanıklılık çubuğu oyunun savaşını da etkileyebilir.

Pek çok yorum, bunun Bennett’in muhtemelen en iyi dört yıldızlı karakter olduğunun kanıtı olduğunu iddia ediyor. Genshin Etkisi. Tüm karakteri, genellikle başını her türlü belaya sokan olağanüstü bir geri şansa sahip olma etrafında döner. Bennett’in Hikaye Görevi, onun yaşlı bir maceracı tarafından bebekken keşfedilen bir yetim olduğunu ortaya çıkardı, bu da onun Mondstadt’ın Maceracılar Loncasında büyümesinin nedenlerinden biri.

Kadrodaki en eski karakterlerden biri olmasına rağmen Bennett, tonlarca farklı takım kompozisyonuna uyabildiği için hala kadrodaki en güçlü Pyro desteği. Bu da tarafından kanıtlanmıştır Genshin Etkisi‘nin her zaman çok üst sıralarda göründüğü son Spiral Abyss kullanım çizelgeleri.

Genshin Etkisi artık Mobil, PC, PS4 ve PS5’te mevcut. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Genshin Impact: Oyundaki Tüm Coğrafi Karakterler ve Geçmiş Hikayeleri

OKU  Bu garip çift çubuklu nişancı oyununun kusursuz titreşimi beni büyüledi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.