Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #810: 7 Eylül Perşembe

Today

Wordle galibiyet serinizi anında kaydedin: 7 Eylül (810) bulmacasının cevabına doğrudan tıklamanız yeterli. Bugünkü galibiyetin tadını çıkardıktan sonra, her tahminden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış olan yararlı ipuçlarımıza göz atmak veya Wordle kılavuzumuza tıklamak isteyebilirsiniz.

Bugünün cevabı bana ancak yolun sonunda, erken bir yeşilin beni çok uzun bir süre boyunca yanlış yola sürüklemesinin ardından geldi. Geriye dönüp baktığımda bunun tamamen benim hatam olduğunu görebiliyorum; açık fikirli olmayı unuttum. Umarım yarınki Wordle’la uğraşırken bu yakın tıraşı hatırlayacağım.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

7 Eylül Perşembe için Wordle ipucu

Herhangi bir büyüklükte belirli bir yerde yaşıyorsanız orada _____ olduğu söylenebilir. Alternatif olarak, bugünün cevabı aynı zamanda tek bir düşünce veya fikir üzerinde kafa yormayı veya o fikir üzerinde oyalanmayı da tanımlayabilir.

Bugünkü Wordle’da çift harf var mı?

Evet, bugünkü bulmacada çift harf var.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Günlük Wordle bulmacasında yeniyseniz veya ara verdikten sonra bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız, kazanmanıza yardımcı olacak bazı kısa ipuçları paylaşacağım. Günün geri kalanında sizi hazırlayacak küçük bir zaferden daha güzel bir şey yoktur.

 • Benzersiz ünsüz ve sesli harflerin karışımı sağlam bir açılış sözcüğü oluşturur.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızlı bir şekilde daraltmanıza olanak tanıyacaktır.
 • Cevapta tekrarlanan bir mektup olabilir.
OKU  Payday 3 geliştiricisi, berbat bir lansmanın ardından bu ay '200'den fazla QoL iyileştirmesi' sözü veriyor

Bir zamanlayıcıyla karşı karşıya değilsiniz, dolayısıyla kazanan kelimeyi bulmak için dünya kadar vaktiniz var (yani gece yarısına kadar). Eğer takılıp kalırsanız, günün ilerleyen saatlerinde bulmacaya geri dönmeniz ve kafanızı boşalttığınızda bulmacayı bitirmeniz utanılacak bir şey değil.

Bugünün Wordle cevabı

(Resim kredisi: Gelecek)

#810 Wordle’ın cevabı nedir?

İşte buna ihtiyacın olabilir. 7 Eylül (810) Wordle’ın cevabı: İKAMET.

Önceki Wordle yanıtları

Son 10 Wordle yanıtı

Son bir avuç Wordle yanıtını takip etmek mevcut olasılıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Ayrıca, eğer o gün için fikirleriniz yetersizse, ilham verici açılış sözcükleri veya sonraki tahminler için de kullanışlıdır.

İşte son 10 Wordle yanıtı:

 • 6 Eylül: GNASH
 • 5 Eylül: huş ağacı
 • 4 Eylül: GIDDY
 • 3 Eylül: BEKLEYİN
 • 2 Eylül: SOĞAN
 • 1 Eylül: UZAY
 • 31 Ağustos: GELİN
 • 30 Ağustos: SES
 • 29 Ağustos: MUZİPLİK
 • 28 Ağustos: YAZMAK

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün beş kutudan oluşan altı sıra sunar ve amaç, tahminler girerek ve tek tek harfleri eleyerek veya onaylayarak doğru beş harfli kelimeyi bulmaktır.

ile iyi bir başlangıç ​​yapmak güçlü bir kelime ARISE gibi (birden fazla ünlü, ortak ünsüz harf içeren ve tekrarlanmayan harfler içeren bir şey) iyi bir taktiktir. Enter tuşuna bastığınızda, kutular size hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

İkinci tahmininiz, başlangıç ​​kelimesini iltifat etmeli, geçen sefer kaçırdığınız genel harfleri kapsayacak başka bir “iyi” kelime kullanmalı ve aynı zamanda bugünün cevabında mevcut olmayan bir gerçek nedeniyle artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmalıdır. Biraz şansla, üzerinde çalışabileceğiniz ve sizi doğru yola yönlendirecek renkli karelere sahip olmalısınız.

OKU  Steam Kullanıcıları Arkadaşlarına Oyun Hediye Vermekte Sorun Yaşıyor

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız vardır ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (ör. KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.