Oyun Haberleri

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep Steam’de ücretsiz

Tiny Tina as the Bunker Master

Borderlands 2 karakteri Tiny Tina o kadar popüler oldu ki, sekiz yıl sonra Tiny Tina’s Wonderlands şeklinde kendi spin-off’unu aldı. Ama ondan önce, Borderlands 2 DLC’sinin odak noktasıydı. Dragon Kalesi’ne Saldırı. Bu genişleme, 2021’de, o zamanlar yakında çıkacak olan Harikalar Diyarı’nı tanıtmak için bağımsız olarak sunuldu. Göründüğü kadar cimri bir paket, oynamaya değer: Bu, Borderlands 2’nin genişletmelerinin (kendisi en iyi Borderlands oyunudur) baş tacıydı, çünkü esas olarak ağzı bozuk, hurda seven Tina harcamak için büyük bir zevk. ile zaman

Durum ne olursa olsun, denemek artık daha kolay çünkü 24 Mart’a kadar Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep Steam’de ücretsiz. Bu, hesabınıza ekle ve sonsuza kadar sakla meselesidir, yani şimdi oynamak istemeseniz bile, bunu oyun geleceğinize bir yatırım olarak düşünün.

Assault on Dragon Keep, Harikalar Diyarı’nın ne hale geldiğinin bir taslağını, yani Borderlands evrenine kalem ve kağıtla oynanan bir rol yapma oyunu sunuyor. Kılıçları ateşleyen silahlar var, evet, ama temelde sihirli el bombaları gibi çalışan büyülü büyüler de var. Benim gibiyseniz ve Borderlands 3 serisinden bıktığınızı düşünüyorsanız, Tiny Tina oyunları yine de göz atmaya değer: Jody bunu kendi kitabında onayladı. Harikalar Diyarı incelemesiBorderlands 3’ten daha iyi olduğunu yazıyor.

Dragon Keep, yalnızca bağımsız bir DLC kampanyası olabilir, ancak yine de her biri kendi ilerleme yollarına sahip altı Mahzen Avcısına sahiptir ve çevrimiçi ortak oyun da desteklenmektedir. Yine de Claptrap özelliği var.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  23 Aralık Cuma için bugünün Wordle 552 yanıtı ve ipucu