Oyun Haberleri

Oyuncu Minecraft Dünyasının Etkileyici 3D Baskısını Yapıyor

3D printer superimposed on Minecraft screenshot

Bir reklam öğesi minecraft hayranları, oyun dünyalarının ayrıntılı bir kopyasını basmak için özel yazılım ve bir 3D yazıcı kullanarak geliştirici Mojang Studios’un bloklu yapı başlığında yarattıkları dünyayı sergilemenin etkileyici bir yolunu buldu. Oyuncuların en sevdikleri oyunlara saygı duruşunda bulunmak için 3B yazıcılar kullandığını görmek artık oldukça yaygın olsa da, son zamanlarda hırslı bir oyuncu 3B baskılı bir dizi sergiliyor. SkyrimDragon Priest Armor, oyuncuların tüm dünyayı yazdırmak için teknolojiyi her gün kullanmadıkları bir durumdur.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İlk olarak 2011’de piyasaya sürülen Mojang Studios’un minecraft gerçekten büyük bir küresel franchise haline geldi. Altında birden fazla spin-off oyunu ile minecraft çizgi roman kapaklarından öğle yemeği kutularına kadar her şeyin üzerinde ortaya çıkan Creeper gibi afiş ve ikonik karakterler, Microsoft’un sahip olduğu unvan olarak dünya çapında erişime sahip olan diğer birçok video oyunu serisini bulmak zor. Oyuncuların oyun içinde hayal edebileceği hemen hemen her şeyi tasarlama yeteneği, yetenekli oyuncuların çalışan bilgisayarlardan oyunun oynanabilir bir sürümüne kadar her şeyi tasarlamasıyla yıllar içinde gerçekten ilham verici kreasyonlara yol açtı. Kirpi Sonic içinde minecraft.

İLGİLİ: Minecraft Fanı, Oyunda Pac-Man Arcade Kabinini Yeniden Yaratıyor

Bazı oyuncular bir oyunun gerçek hayattaki bir versiyonunu oluşturmakla yetinirken, minecraft Reddit kullanıcısı Lazor226, daha büyük hayaller kurmaya karar verdi ve tüm kapılarını yeniden yaratmaya karar verdi. minecraft 3D yazıcı kullanarak dünya. Lazor226, r/Minecraft’ta yayınlanan bir dizi fotoğrafta şeffaf ve beyaz filament kombinasyonu kullanılarak oluşturulan etkileyici baskıyı gösterdi. Ayrıntılı baskı, sayfanın düzenini yakalar minecraft haritadan yükselen yapılara neredeyse iskelet, harabe benzeri bir görünüm veren beyaz iplikle dünyayı etkileyici ayrıntılarla gösteriyor. Baskıdaki ayrıntıları vurgulamak için birkaç yakınlaştırılmış fotoğraf da dahil olmak üzere, binalardaki tek tek blokların ana hatlarını ve dünyanın teraslı topografyasını görmek mümkün. Reddit gönderisinin tamamını görmek için buraya tıklayın.

OKU  Bugünün Wordle 565 yanıtı ve 5 Ocak Perşembe günü için ipucu

minecraft hayranlar, benzersiz oyuncu yaratımı karşısında şaşkına döndü ve çok sayıda yorum, kendi oyuncularını nasıl yazdıracaklarına dair talimatlar istedi. minecraft haritalar. Diğer oyunculara yardımcı olmaya hevesli olan Lazor226, herkesin oyunlarının çıktısını almasını kolaylaştıran 3D baskı sitesi Printables’ta oluşturdukları bir kılavuza yararlı bir şekilde bağlantı verdi. minecraft dünya. Birkaç Redditor, Lazor226’nın modeli daha da etkileyici hale getirmek için zahmetli boyama görevini üstlenmesini önerirken, diğer yorumcular gururla kendi fikirlerini gösterdiler. minecraftesin kaynağı olan baskılar.

hardcore için minecraft hayranlar, dünyalarının minyatür bir versiyonuna sahip olma fikri kesinlikle çekici olacaktır. Oyunun bir kısmını gerçek dünyaya taşımak isteyen ancak haritalarını yazdırılabilir bir dosyaya dönüştürme sürecinden korkan oyuncular için, her zaman 3D baskılı bir dosyayla küçükten başlama seçeneği vardır. minecraft bal arısı.

minecraft şu anda Mobil, PC, PS4, Switch, Xbox One ve eski platformlar için kullanılabilir.

DAHA: Minecraft’ın Redstone Mekaniği, Tatmin Edici Benzeri Bir Spinoff’un Temeli Olabilir

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.