Moda

Ve gidelim! Tatler’ın Stil Danışmanı, Royal Ascot için en harika şapkacılar hakkındaki kararıyla geri dönüyor

Ve gidelim!  Tatler'ın Stil Danışmanı, Royal Ascot için en harika şapkacılar hakkındaki kararıyla geri dönüyor

tatlerChandler Tregaskes, Stil Editörü, Lock & Co şapka takıyor ve VICKISARGE takı takıyor

Şapka çıkartın! Royal Ascot hemen köşeyi dönünce ve zarif atlılar, girişken çocuklar ve kraliyet ailesinden oluşan kirişlere dolu kutularla birlikte muhteşem bir şapkacılık sergisi var. Bu gıpta ile bakılan kitleye uyması için birKAFA oyunun

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Sezon boyunca kesin bir favori ve kraliyet ailesinin olmazsa olmazı olan Royal Ascot, yüzyıllardır kullanılmaktadır. İlk hipodrom, 1711 yılında, malikanesinin arazisinde “atların dörtnala koşabileceği” bir yer tasavvur eden Kraliçe Anne adına inşa edildi. Yaklaşık 300 yıl sonra, kraliyet hizmetlileri tarafından sevilen, hala bir çöküş noktası.

Tabii ki, Kraliyet Muhafazası görülmesi ve görülmesi gereken yerdir. Saygın sosyete mensuplarının bu yalnızca davetli, tek adresli mağazası için Kral George IV’e şükran borçluyuz. 1822’de onur konukları için iki katlı ve etrafı çimlerle çevrili bir stant yaptırdı. Bugüne kadar, en üstün ayrıcalık çemberi ve etkinliği izlemek için nihai nokta olarak hizmet ediyor.

Ama daha da önemlisi, iyi bir şapka takmak için yılın en önemli zamanı. Bu yüzden, gösterişli maskelerin dünyasına henüz aşina değilseniz, dikkatli olmalısınız! Bunlar akılda tutulması gereken stil kurallarıdır.

MODERN KADIN

Şapka, Jane Taylor’dan 1.625 £

Çağdaş klasisizmin kutsal kâsesi şüphesiz Galler Prensesi’dir. Ve Ascot toplulukları sonsuz derecede çekici. Jane Taylor, etkinliklere katılırken zarif kadınsı silüetlerini tercih ederek onun moda operasıdır. Parçalarının zarif, şık ve zarif olması şaşırtıcı değil.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Sonsuza kadar taze moda: Kent Düşesi'nden 90 yıllık zarif tarz