Oyun Haberleri

Bugün Wordle: 2 Ekim Pazartesi #835 için ipucu ve cevap

Today

Günlük oyununuzda yardıma ihtiyacınız varsa, bugünün Wordle’si için bir ipucunun yanı sıra yaptığınız her tahmini geliştirmek için tasarlanmış bir dizi genel ipucu da hemen aşağıda sizi bekliyor. Biraz daha doğrudan bir şeye mi ihtiyacınız var? Ben hallettim. 2 Ekim (835) Wordle’ın cevabı hiçbir zaman hızlı bir tıklamadan daha fazlası değildir.

Wordle haftama hızlı bir oyunla başlamayı, çok fazla boşa tahminle yanlış tavşan deliklerinden aşağıya koşma fırsatı bulamadan her şeyin doğru yerlere düşmesini gerçekten seviyorum. Biraz şansla yarın da aynısını söyleyebileceğim; şans eseri.

Bugün Wordle: Bir ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Bugün Wordle: 2 Ekim Pazartesi için bir ipucu

Neşeli kutlamaları ve mutlu duyguları düşünmek bu sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Bu kelimeyi büyük olasılıkla Noel kartlarında göreceksiniz, ancak bunu Yüzüklerin Efendisi’nin hobbitlerinden birinin adı olarak da hatırlıyor olabilirsiniz.

Bugün Wordle’da çift harf var mı?

Evet, bugünkü bulmacada çift harf var.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaya karar verdiyseniz ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, ilk galibiyet serinize giden yolda size yardımcı olacağım. Bu hızlı ipuçlarıyla tüm tahminlerinizi değerlendirin ve Wordle kazananı olun:

 • İyi bir açıcı, yaygın olarak kullanılan ünlü ve ünsüz harflerin bir karışımına sahiptir.
 • Cevap aynı harfin tekrarını içerebilir.
 • Daha önce elediğiniz harfleri içeren kelimelerden kaçının.
OKU  Rent-a-Girlfriend 3. Sezonunda Kazuya'nın Haremi Kalabalıklaşıyor

Zamana karşı yarışmıyorsunuz, bu yüzden acele etmeye gerek yok. Aslına bakılırsa, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmak ve boş bir sonuçla karşılaşırsanız daha sonra tekrar dönmek kötü bir fikir değildir. Bazen bir süreliğine uzaklaşmak yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün Wordle cevabı

(Resim kredisi: Gelecek)

#835 Wordle’ın cevabı nedir?

İşte son galibiyetiniz. 2 Ekim (835) Wordle’ın cevabı: ŞEN.

Önceki Wordle yanıtları

Son 10 Wordle yanıtı

Önceki Wordle çözümleri, günümüzün Wordle’ına ilişkin tahminlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilir çünkü yanıtın tekrarlanma olasılığı düşüktür. Ayrıca günlük bulmaca çözme sürecinizi taze tutacak başlangıç ​​kelimeleri konusunda size bazı sağlam fikirler de verebilirler.

İşte bazı güncel Wordle yanıtları:

 • 1 Ekim: BERE
 • 30 Eylül: BABACIĞIM
 • 29 Eylül: AZÜR
 • 28 Eylül: KOÇ
 • 27 Eylül: GÜLÜMSEMEK
 • 26 Eylül: SADIK
 • 25 Eylül: KAYALIK
 • 24 Eylül: SAĞ
 • 23 Eylül: CAROL
 • 22 Eylül: FIRÇALAMAK

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle tarafından her gün size sunulan beş kutudan oluşan altı sıra vardır ve günlük bulmacayı kazanmak için bunların arasında hangi beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Güçlü bir kelimeyle başlayın ALIVE gibi – ya da ortak ünsüzlerle birden fazla sesli harfin iyi bir karışımını içeren başka bir kelime. Ayrıca kelimelere tekrar eden harflerle başlamaktan da kaçınmalısınız, böylece fazladan bir harfi onaylama veya eleme şansını boşa harcamamış olursunuz. Tahmininizi yazıp Enter’a bastığınızda hangi harflerin doğru, hangilerinin yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

OKU  Bu yeni Star Trek web sitesi, Enterprise'ın her büyük yinelemesinin köprüsünü keşfetmenizi sağlar

İkinci tahmininiz, ilk satırda gözden kaçırmış olabileceğiniz genel harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak birinciyi iltifat etmelidir; ancak bugünün cevabında bulunmayan bir gerçek için şu anda bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmayı unutmayın. . Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız var ve yalnızca gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.