Oyun Haberleri

Yakında çıkacak olan bu bağımsız psikolojik korku oyununda korku gizemini çözmek için terk edilmiş bir eğlence parkına girin

Yakında çıkacak olan bu bağımsız psikolojik korku oyununda korku gizemini çözmek için terk edilmiş bir eğlence parkına girin

Yakın zamanda çıkan Alan Wake 2’nin yanı sıra, Resident Evil ve Control gibi oyunları da seven oyuncuların gözlerini yakın zamanda Steam’de ortaya çıkan bağımsız bir yapımdan ayırmaması gerekiyor: Crow Country. Bu, yalnızca Resident Evil gibi ilk hayatta kalma korku oyunlarını değil, aynı zamanda Parasite Eve gibi oyunların ezoterik olarak tuhaf ve bilimsel korkularını da kanalize eden, PSX döneminin belirsiz estetiğine sahip bağımsız bir korku oyunudur.

Böylece oyun açıklaması şöyle: “Yıl 1990. Edward Crow ortadan kaybolmuştur. ‘Crow Country’nin sahibi, iki yıl önce beklenmedik bir şekilde parkını kapattığından beri ortalıkta görünmemiştir. Gizemli bir genç kadının ortaya çıkmasıyla sessizlik bozulur. Mara Forest adlı isim onu ​​bulmak için terk edilmiş tema parkının kalbine doğru ilerliyor.”

Ekran görüntüleri ve fragmanda hem tökezleyen, zombi benzeri düşmanlar hem de aşırı biyolojik korkular yer alıyor. Geliştiriciler, “Crow Country’nin hikayesi, insanın pervasız açgözlülüğünü ve affedilmez bir günah fikrini araştırıyor” diyor. Ayrıca, bunun gibi hikayeleri seven ancak hayatta kalma-korku oyunlarını sevmeyenler için, saldırıya uğramadığınız bir Keşif Modu da bulunacak.

Fragmanı ve ekran görüntülerini çekici buluyorum çünkü orijinal Final Fantasy 7 ile hemen hemen aynı estetiğe sahipler. Üstelik çok iyi filtrelenmişler; sis, pikselleşme ve ışıklandırma, estetiğe katkıda bulunuyor. onu baltalamak veya teknik sınırlamaları gizlemek. Ayrıca, bir ekran görüntüsünde tema parkının güzel bir haritası var; bu, tanıdık yerlere tekrar tekrar geri çekilmenizi sağlayan bir tür harita oyunu anlamına geliyor. Bana çekici gelen bir konsept.

Bağımsız stüdyo SFB Games tarafından geliştirilen Crow Country’nin henüz bir çıkış tarihi yok; yalnızca Steam’de Çok Yakında olarak listeleniyor. SFB daha önce Haunt the House, Detective Grimoire gibi oyunlar geliştirmişti. SFB aynı zamanda PC’deki en iyi polisiye oyunlarından biri olarak adlandırdığımız ve hakkında daha fazlasını buradan okuyabileceğiniz Tangle Tower’ın da arkasındadır.

Crow Country’i Steam’de bulabilirsiniz. Henüz bir çıkış tarihi yok.

OKU  Stardew Valley Player'ın Yanlış Tıklaması Trajik Bir Şekilde Makineleri Patlattı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.