Oyun Haberleri

Yeni Videoda Rune Factory 3 Özel Oynanış Gösterileri

rune factory 3 special micah daria

yeni Rune Fabrikası 3 Özel video yakın zamanda yüklendi ve yakında çıkacak olan çiftçilik aksiyon RPG’si için pek çok oynanış içeriyor. için küresel bir lansman tarihi olmamasına rağmen Rune Fabrikası 3 Özel yine de bu on dakikalık özellik, hayranlara oyunun kahramanı Micah’ın günlük hayatında neler bekleyeceklerine dair bir ön izleme sağlıyor.


Japonya’daki hayranlar, zaten bir çıkış tarihlerine sahip oldukları göz önüne alındığında çok şanslılar. Rune Fabrikası 3 Özel. Oyun, Mart 2023’te Japonya’da piyasaya sürülecek ve benzersiz fiziksel ve dijital bonuslarla gelen birkaç güzel koleksiyoncu sürümü, bölgede ön siparişe açıldı. Oyunun güncellemelerinin çoğu resmi Japon kanalları aracılığıyla yapılıyor ve bu da küresel hayranların yaklaşan oyun hakkında edinebileceği bilgileri sınırlıyor. Bununla birlikte, oyuncu tabanı, bir dil engeli olsa bile, geliştiricilerin remaster’da ne gibi değişiklikler yaptığını görmek için hala heyecanlı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Switch için Rune Factory 3 Special Duyuruldu, Yeni Oyun Onaylandı

Resmi Japon Marvelous YouTube hesabında, oyunun oynanışını gösteren bir video Rune Fabrikası 3 Özel yakın zamanda yayınlandı. Görüntüler yaklaşık on dakika uzunluğunda ve oyunun kahramanı Micah’ın günlük hayatına odaklanıyor. Video, karakterin ekinleri hasat etmek, tohum ekmek ve çiftlikte bulunan evcilleştirilebilir canavarlarla ilgilenmek gibi çiftlik işlerini tamamlamasıyla başlıyor. Rün Fabrikası seri. Kasaba çevresinde bulunan köylülerle konuşarak, değerli malzemeler toplayarak ve köylerinin dışındaki farklı zindanları keşfederek günlerini sürdürmeye devam ediyorlar.

OKU  Hogwarts Legacy'de sesimle büyü yapmak çok aptalca, biraz havalı

Oyun fragmanı, başka bir oyuna atlamak isteyen hayranlar için beklentileri belirlemenin harika bir yoludur. Rün Fabrikası seri. Pastoral çiftlik hayatını, köylülerle ilişki kurma yoluyla yaşam simülasyonunu ve zindanda gezinme yoluyla savaş sistemini gösterir. Video Japonca olmasına rağmen, özellikle hayranlar oyunun neyle ilgili olduğunu görmek istiyorsa, bu özellikler hala iyi tercüme ediliyor gibi görünüyor. Dahası, görseller Nintendo Switch’e taşındığında daha da iyi görünecek şekilde güncellenmiş görünüyordu.

Genel olarak, geliştirme ekibi, özellikle oyunun önizlemesini yaptığında, oyunu çok cazip hale getirdi. Rune Fabrikası 3 Özel evlilik adayları ve şimdi, bu tam gelişmiş oynanış videosu ile. Umarım resmi çıkış tarihi için duyuru yakında gelir. Hayranlar, birkaç hafta içinde Japonya’da piyasaya sürüleceği düşünüldüğünde, remaster’ın yakın gelecekte küresel bir çıkış tarihi almasını bekliyorlar.

Rune Fabrikası 3 Özel 2 Mart 2023’te Japonya’da Switch’te yayınlanacak ve İngilizce sürümün 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

DAHA: Tüm Rune Fabrikası Oyunları, Dereceli

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.