Moda

Zendaya bir şekilde bej rengi kırpılmış bir hırkayı çölde öne çıkardı.

Zendaya bir şekilde bej rengi kırpılmış bir hırkayı çölde öne çıkardı.

Yalnızca Zendaya gibi bir yıldız öne çıkabilir ve kelimenin tam anlamıyla çevreye karışabilir. Şu anda devam filmi çeken aktör Kumdan tepe, Az önce kumullarla bir fotoğraf yayınladım. Çöl ışınlarını içinize çekerken saçlarını özgürce uçuşturan moda ikonu, sadece üstten düğmeli sade bir deve hırkası ve tek başına bir pırlanta kolye seçti. Sade ve zarif, sıradan ölümlüler bunu bir bakıştan kaldıramaz ama Zendaya kendi seviyesinde.

Gerçek A-lister tarzında Zendaya, Şükran Günü’nden hemen önce günün ortasında sıradan, altyazısız Instagram fotoğrafını bıraktı. Tıpkı, “Hey, promosyon yapacak bir şey yok, sadece başrolde olmak harika. Tıpkı senin olduğun gibi.” Açıkçası, hayranlar ve takipçiler bunu yediler. Ünlü stilist Kara Welch, “” yorumunu yaptı ve aktör arkadaşı Storm Reid, “Evet.” Hiçbir markanın adı verilmedi ama bunu yapabilirdin Eşofman altı ve bir J.Crew hırkası ile evde yeniden yaratması muhtemel olan takım Desert View dahil değildir.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Bir kez olsun Z’yi gündelik bir şey içinde görmek çok güzel. Entelektüel olarak kırmızı halılar için giyindiğini ve her zaman Valentino ya da başka bir şey giymediğini anlıyorum, ancak resimleri hızlıca kaydırırsanız topuklu ayakkabılara ve dar elbiselere ya da daha yakın zamanda transparan bir elbiseye asla ara vermediğini düşünürsünüz. Vücut, ışıltılı kısa şortlar ve büyük beden bir blazer alır. Etkisi elbette karmaşıktır, ancak her işemeniz gerektiğinde bu nöbete girip çıkmanın ne kadar sürdüğünü bir düşünün.

İzin günlerinde öyle görünüyor Örümcek Adam: Eve dönüşten çok uzak değil star, klasik temellere dayanır; Gardırobunda bu sevimli hırkanın yanı sıra erkek arkadaşı/rol arkadaşı Tom Holland ile Louvre’daki randevusunda giydiği açık mavi düğmeli de var.

Gelişiyor, parlıyor ve umarım güneş kremi sürüyordur.

OKU  Jennifer Lawrence temel bir moda kuralını çiğnedi ve bunu yaparken muhteşem görünüyordu.

İlgili yazılar
Moda

Zendaya rahat tarafını arsız ultra mini elbisesiyle gösterdi.

Moda

Zendaya, gece boyunca Tom Holland ile dans etmek için sırtı açık gümüş bir elbise giydi.

Moda

Zendaya ve Law Roach kırmızı halıda yeniden bir araya geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir