Oyun Haberleri

Creepy Resident Evil 4 Demo Modu Leon’u Yetişkin Boyunda Bir Bebeğe Dönüştürüyor

Image from the remake of Resident Evil 4 showing a brooding Leon Kennedy on a smoky background.

Görüntüler ve tanıtımlar filmin yeniden çevrimi olduğu izlenimini veriyor. Resident Evil 4 daha ürkütücü unsurlarından bazılarını koruyacak, ancak bir kişi bunun yeterli olmadığına karar verdi ve Leon Kennedy’yi dev bir bebeğe dönüştürdü. AAA ve bazı harika korkuları açığa çıkaran bağımsız sahnelerle korku oyunlarının hayranı olmak için heyecan verici bir zaman. yeni olup olmadığı Amnezi oyunu veya Bloober Team’in yeniden tasavvuru Sessiz Tepe 2, herkes için bir şeyler var. Fakat, RE4 kolayca en çok beklenenlerden biridir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Bazıları tam sürüm için o kadar heyecanlandı ki, demoyu modifiye etmeye karşı koyamadılar. Resident Evil 4. Denemeyi neredeyse sonsuz hale getirmek için uzatan modlar oldu, ona bir klasik vermek için Leon’un kıyafetini değiştirdi. TEKRAR bak ve hatta Elektrikli Testere Adam’ı Shrek ile değiştiren biri. Ancak birçok oyuncunun kanını kesmesi kesin olan bir ince ayar var.

İLGİLİ: Elbette Shrek, Resident Evil 4 Demosuna Eklendi

The Gamer tarafından tespit edildiği üzere, Nexus Mods kullanıcısı JTeghius Kittius, “Baby Strikes Back” adlı bir mod yayınladı. Resident Evil 4 Leon’u dev bir bebeğe dönüştüren yeniden yapım demosu. Standart kafasını bir bebeğinkiyle değiştiren oyundaki en tehditkar görünen şey artık Ganadolar değil. Modder, bu projenin binlerce “çılgın insanın” benzer bir modu indirmesinin sonucu olduğunu söylüyor. Resident Evil Köyü. Görünüşe göre Leon’un görünüşü dışında hiçbir şey değişmemiş, ancak indirme sayfasındaki birkaç seçilmiş resim onun şimdi ne kadar ürkütücü göründüğünü gerçekten gösteriyor.

OKU  14 yıl sonra, Görünmez Savaş'tan daha iyi bir devam filmi olan Deus Ex modu büyük bir revizyona giriyor

Resident Evil 4'ün yeniden yapımından Leon Kennedy'yi dev bir bebek olarak gösteren resim.

Neyse ki, oyunla ilgili her şey düpedüz korkutucu değil. Capcom geçtiğimiz günlerde bir dizinin ilk bölümünü yayınladı. Resident Evil 4 korku oyununu sevimli bir animasyona dönüştüren anime serisi. Bölüm, açılış köy sahnesinin çizgi film benzeri bir versiyonunda geçiyor, hatta kanı gökkuşağıyla değiştirmeye kadar gidiyor. Bu sadece kısa bir parça, ancak oyunun 24 Mart’ta yayınlanmasından önce hayranlara bir şeyler veriyor.

Yorumlar harika görünüyor Resident Evil 4 remake, orijinal 2005 sürümünün aşinalığını korurken aynı zamanda yeni bir oyun gibi hissettirdiği için büyük övgü aldı. Şimdi beklemek için uzun bir süre yok ve yutturmaca oldukça muazzam. Piyasaya sürüldüğünde ne kadar iyi karşılanacağı şu aşamada söylenemez, ancak kazanan olacak gibi görünüyor, özellikle de TEKRAR toplum.

Resident Evil 4 24 Mart 2023’te PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S için çıkışlar.

DAHA: Resident Evil 4 Remake: Yenilmesi Ne Kadar Sürer?

Kaynak: Oyuncu, Nexus Mods

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.