Oyun Haberleri

24 saatte 2 milyon kopya satan Ormanın Evlatları kesinlikle bir hit

Survival game man giving a thumbs up to a guy

İşbirlikçi hayatta kalma ve ayrıca hayatta kalma korku oyunu Sons of the Forest (yeni sekmede açılır) oyunun Erken Erişim sürümünün ilk 24 saatinde 2 milyondan fazla kopya sattığının duyurulmasıyla geliştirici Endnight için tarihi bir lansman oldu. geliştirici aldı twitter (yeni sekmede açılır) “Erken Erişim yolculuğumuzda bize katılanlara” teşekkür ederek ve Endnight ekibinin “önümüzdeki haftalarda oyuncular için hazırlayacaklarımız için çok heyecanlı” olduğunu söyleyerek kutlamak için.

Daha fazla gör

Pazarlama bütçesinin komedi açısından çok küçük bir kısmını oluşturduğunu düşündüğüm şeye rağmen, Sons of the Forest’ın dev Hogwarts Legacy’den daha fazla Steam oyuncusu var. (yeni sekmede açılır). SteamDB’ye göre Hoglegs bugün 306.615 oyuncu ile zirveye ulaşırken, SotF 411.999 oyuncu ile zirve yaptı. Bu ikisini karşılaştırmak için değil, çünkü onları yalnızca Steam istatistiklerine göre karşılaştırmanın gerçekten bir anlamı yok, Steam’de yerli bir başarının büyüklüğünü vurgulamak için.

PC Gamer’daki ekip, çeşitli kılavuzlar yazmaktan oyunun kendi durumu hakkında açıklamalara kadar, kesinlikle onunla eğlendi. Örneğin, Lauren Morton beyan eder (yeni sekmede açılır) Kelvin, “video oyunlarının en iyi yeni çocuğu” olacak. Bu arada Sarah James, Big Head Mode tarafından ömür boyu yaralandı. (yeni sekmede açılır).

Tek başınıza veya arkadaşlarınızla cehennem gibi bir ada yolculuğuna çıkmak istiyorsanız, Sons of the Forest için bir dizi güzel başlangıç ​​ipucumuz var. (yeni sekmede açılır). Bunlar, “envanter ekranı düşündüğünüzden daha büyük” ve “yemek için E’ye basın” ve “Kelvin’i öldürmeyin” gibi kullanışlı ipuçlarıdır.

İlk The Forest, birçokları için beklenmedik bir hit oldu, sadece dört kişilik küçük bir ekipten gelen bir oyun değil, aynı zamanda 2010’ların ortalarındaki pek çok hayatta kalma ve zanaat oyunu arasında öne çıkmayı başardı. PC Gamer’dan Andy Kelly o sırada “Sadece dört kişilik bir ekibin bu kadar etkileyici bir oyun yaratabildiği bir PC oyuncusu olmak için heyecan verici bir zaman” dedi. (yeni sekmede açılır).

Kendi adıma, eğer tahtadan bir şey yapmak istiyorsanız, sizi tüm kütükleri taşımaya zorladığımı hatırladığım her zaman The Forest her zaman ilk oyun olacak. Çoğu ustalık oyununun sihirli pufunun aksine, bir şeyleri elle inşa etmenin gerçekte ne kadar zahmetli olduğunu vurgulayan küçük bir dokunuş.

OKU  Starfield'ın önyükleme dosyaları, AMD sponsorluğunda DLSS veya XeSS desteğine dair herhangi bir işaret olmadığını gösteriyor

Ormanın Oğulları’nı Steam’de bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) Erken Erişim’de, burada 30 dolar.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.