Oyun Haberleri

Resident Evil 4 Remake, Görünüşte Leon İçin Yeni Silah Ekliyor

Resident Evil 4 Remake Leon New Weapon

Gözlemci bir hayran, dizinin son fragmanının Resident Evil 4 Yeniden Yapım Leon’un cephaneliği için yeni bir silahla dalga geçiyor. Bu yeniden yapım, merakla beklenen bir 2023 sürümüdür ve aşağıdakiler gibi diğer Capcom ağır hitlerine katılacak sokak dövüşçüsü 6 Ve ekzoprimal. bu Resident Evil 4 Yeniden Yapım piyasaya sürülmesinden önce çok fazla ilgi görüyor ve onu orijinal oyundan ayırmaya yardımcı olan birçok yeni set parçasını, çevresel değişiklikleri ve düşmanları ortaya çıkarıyor. Ayrıca orijinal oyundaki birçok klasik modu da koruyacak. Resident Evil 4New Game Plus ve Paralı Askerler modu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

için yeni bir fragman Resident Evil 4 Yeniden Yapım Krauser gibi klasik patronlara karşı savaşlar ve güncellenmiş modeller ve seslendirme ile yeniden yapılan ara sahnelerin yer aldığı en son PlayStation State of Play vitrininde ortaya çıktı. Ayrıca, oyuncunun Ashley’i güvenli bir yere götürmek için mücadele etmek zorunda kalacağı çeşitli çatışmaları gösterirken, Leon birkaç enfekte köylüyle karşı karşıya gelir. İlginç bir şekilde, fragmanı izleyen bir hayran, Leon’un cephaneliğinde daha önce hiç görülmemiş bir silah olduğunu fark etti.

İLGİLİ: Resident Evil 4, Leon’un Silahının Airsoft Kopyasını Ortaya Çıkardı

Bu, orijinal oyunda olmayan yepyeni bir silah olduğu r/residentevil alt dizinde ArkanineProject tarafından belirtildi. Daha spesifik olarak, poster, bu yeni silahın bir MP5 hafif makineli tüfek gibi göründüğünü belirtiyor. Bu silah diğer oyunlarda olmuştur Ölümcül Deney 0, Resident Evil 5Ve Resident Evil Vahiyleri. Bu silah, yolun yarısından biraz sonra tespit edilebilir. Resident Evil 4 Yeniden YapımLeon’un Hunnigan’ın gönderdiği bir helikopterden yardım aldığı ve ekranın sağ alt köşesinde yeni silahı neredeyse onaylayan simgenin yer aldığı son fragman. MP5’e net bir şekilde bakmak isteyenler, resmi görmek için buraya tıklayabilir.

OKU  Diablo 4'ün oyun sonu zorlukları, kılık değiştirmiş MMO günlükleridir

Leon, fragmanın bu kısa bölümünde bir MP5 tutuyor. Yani en az 1 yeni silah, MP5’in orijinalinde olmadığını görerek doğrulandı.
u/ArkanineProject tarafından residentevil’de

Yorumlardaki çoğu hayran, orijinalin Resident Evil 4TMP, oyundaki tek hafif makineli tüfekti. TMP aynı zamanda oyundaki en iyi silahlardan biridir, ancak hayranlar, yeniden yapımın seçeneklerini genişletmek için başka bir SMG silahı eklediği gerçeğini takdir ettiler. Başka bir yorumcu, MP5’in muhtemelen kendi varyantından bir aktarım olduğunu belirtti. Resident Evil 2 Yeniden Yapım.

Bu silahlar ve set parçaları, Resident Evil 4 Yeniden Yapım atmosferdeki değişikliğe rağmen hala orijinal oyun gibi oldukça aksiyon ağırlıklı. Bazıları, MP5’in fragmanda göründüğü zamana bağlı olarak oyunun Ada bölümüne bağlı olabileceğini teorize ediyor, ancak bu sadece bir spekülasyon. Ne olursa olsun, hayranlar başka bir SMG’nin, Chicago Daktilo’nun oyun sonrasında kullanılabileceğini umuyor.

Resident Evil 4 Yeniden Yapım 24 Mart’ta PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S’de yayınlanacak.

DAHA: State of Play Şubat 2023, Supernatural Oyunlarında Büyüktü

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bubsy the Bobcat yaratıcısı ve Bend stüdyosunun kurucu ortağı Mike Berlyn 73 yaşında öldü