Oyun Haberleri

Haksız Görev Çağrısı: Warzone 2 Glitch, Oyuncunun Tur Başlamadan Önce Gulag Kazanmasına İzin Veriyor

Screenshot of a player in the Gulag in Warzone 2

tarafından paylaşılan yeni bir video Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 oyuncu, oyuncuların Gulag rakiplerine tur başlamadan önce saldırmaya başlamasına izin veren, sinir bozucu derecede haksız bir aksaklık sergiliyor. Geliştiriciler Infinity Ward ve Raven Software yakın zamanda yeni bir güncelleme yayınlasa da Savaş bölgesi 2 Oyundaki hataları ve denge sorunlarını gidermeyi amaçlayan, oynaması ücretsiz nişancı oyunu, çok sayıda teknik sorunla boğuşmaya devam ediyor.


Geliştiriciler Infinity Ward ve Raven Software tarafından kalabalık Battle Royale türüne ikinci giriş, Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 2022’nin sonlarında biraz karışık bir yanıtla yayınlandı. Savaş alanı alamet-i farikası haline gelen sıkı silah oyununu getirdiği için birçok oyuncu tarafından övüldü. Görev çağrısı Battle Royale pazarına franchise, lansmandan önce duyurulan oyun değişiklikleri, birçok oyuncuyu oynaması ücretsiz devam oyununa karşı temkinli bıraktı. Oyun, yayınlandıktan sonra birçok satış noktasından oldukça olumlu eleştiriler alırken, kaçmak Tarkov’dan ilham alan DMZ modu özellikle övgü alıyor, potansiyel olarak oyunu bozabilecek hatalardan Savaş bölgesi 2Düşük TTK, bazı oyuncuların serinin ikinci sınıf gezisinden pek de memnun hissetmemesine neden oldu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Olası Activision Veri İhlalinde Call of Duty 2023 Planları Ortaya Çıktı

r/Warzone subreddit’inde paylaşılan yeni bir klip, tarafından sık sık şikayet kaynağı olan haksız hata türlerinin mükemmel bir örneğini sunuyor. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 oyuncular. RagingWombat111 kullanıcısının kısa videosunda, savaşta öldürüldükten sonra oyunun Gulag’ında savaşa hazırlanırken görülüyor. Tur öncesinde geri sayım sayacı başladığında, video sağa kayar ve elinde tüfekle serbestçe hareket eden bir düşman oyuncuyu ortaya çıkarır. Zamanlayıcı ilerlerken olduğu yerde donup kalan RagingWombat111, kusurlu rakibe karşı kendini savunmak için çaresizdir ve video biter bitmez hızla elenir. Videonun tamamı için buraya tıklayın.

OKU  Lollipop Chainsaw versiyonunun nihayet bir adı var, bir yıl ertelenmek için tam zamanında

Warzone 1v1 Gulag Hacker, geri sayım devam ederken öldürüyor
Warzone’da u/RagingWombat111 tarafından

RagingWombat111 başlangıçta adil olmayan Gulag karşılaşmalarının, çok sayıda bilgisayar korsanından biriyle karşılaşmanın sonucu olduğunu düşünse de Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2, birden fazla yanıt, oyundaki sinir bozucu derecede kalıcı bir aksaklığın aslında en iyi örneği gibi göründüğüne işaret etti. birkaç hayranı Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 videoya yanıt verenler, son derece adaletsiz böcekle kendi karşılaşmalarının hikayelerini paylaştılar ve birçok poster, benzer şekilde yerinde sıkışıp kalırken Gulag rakipleri tarafından biçilme deneyimlerini anlattı. Tek taraflı karşılaşmaya daha komik bir açıklama getiren bir yorumcu, şaka yollu “Orada yaşıyor, onu rahat bırakın” dedi.

Sırasında Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 diğer Battle Royale oyunlarında bulunamayan bazı benzersiz heyecanlar sunuyor, oyunun birçok hatası bazı oyuncuların sabrını zorlamaya başlıyor. Umarım en korkunç hatalar, lansmanından önce ele alınacaktır. Savaş bölgesi 2 3. Sezonda dereceli mod.

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X’te mevcut.

DAHA: Call of Duty: Warzone 2 – Ashika Island ile Rebirth Island’ı Karşılaştırma

OKU  Russell Crowe'un bir şeytan kovucuyu oynadığı film, İspanyol ve Dragon Age Engizisyonlarını karıştırmış olabilir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.