Oyun Haberleri

5 Yaşındaki Klasik, En Çok Satan Steam Oyunu için Hogwarts Legacy, Sons of the Forest’a Meydan Okudu

kelvin and hogwarts legacy student steam logo

Kırmızı Ölü Kefaret 2 bu noktada neredeyse beş yaşında, ancak listeyi kırdı Buhar‘in en çok satan 10 oyunu bir kez daha, Ormanın Oğulları Ve Hogwarts Mirası. Rock yıldızları Kırmızı Ölü Kefaret 2 tüm zamanların en çok satan video oyunlarından biridir ve bu da kendisini 2023’te Steam’in en çok satan oyunlarından biri olarak bulması gerçeğini daha da şaşırtıcı kılmaktadır.


Kırmızı Ölü Kefaret 2 orijinalin bir prequelidir Kırmızı Ölü Kefaret Arthur Morgan’ın hikayesini ve Van der Linde çetesiyle yaptığı istismarları takip eden oyun. Tüm zamanların en önemli video oyunu sürümlerinden biridir ve endüstrinin en yüksek puan alan ve en popüler oyunlarından biri olarak dimdik ayaktadır. Çoğu insanın zaten satın alıp oynadığını düşünürdüm. Kırmızı Ölü Kefaret 2 bu noktada, ancak görünüşe göre birçok PC oyuncusu doğru satışı bekliyordu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Sovyet Şehir Kurucu, Eski Hayranının DMCA Grevlerinden Sonra Steam’e Döndü

Steam şu anda sunuyor Kırmızı Ölü Kefaret 2 Bugüne kadarki en büyük indirimlerinden birinde, kullanıcıların normal fiyatından %67 gibi yüksek bir indirimle yalnızca 19,79$’a almasına olanak tanıyor. Bu büyük fiyat düşüşü çok muhtemeldir Kırmızı Ölü Kefaret 2 satışlar arttı ve onu Steam’in en çok satanlar listesinin üst sıralarına yerleştirdi. Şu anda oyun tarafından yeniliyor Kader 2 ve yeni ışık düşmesi genleşme, Hogwarts Mirası, Ormanın Oğullarıve oynaması ücretsiz Counter-Strike: Küresel Saldırı, ancak daha yükseğe tırmanıp tırmanmadığını görmek ilginç olacak. Neredeyse beş yaşında olmasına rağmen, bu satış çok iyi görebilirdi. Kırmızı Ölü Kefaret 2 vur Ormanın Oğulları Ve Hogwarts Mirası birkaç mandal aşağı.

OKU  Marvel's Avengers 2.8 Güncellemesi, Pazar Yerinin Neredeyse Tamamını Ücretsiz Olarak Sunuyor

steam şu anda en çok satan oyunlar

Büyük indirim göz önüne alındığında bile, garip görünüyor Kırmızı Ölü Kefaret 2 Steam satışları önemli ölçüde arttı. Bu, bazı oyuncuların başka bir platformda zaten sahip oldukları halde oyunun bir Steam kopyasını çifte daldırma ve satın almanın bir sonucu olabilir. Belki de bu insanlar satın almayı umuyorlardı. Kırmızı Ölü Kefaret 2 Steam’de daha sonra Steam Deck’lerinde oynamak için ve bu teknik olarak mümkün olsa da, oyun şu anda bu yazının yazıldığı sırada Steam Deck tarafından doğrulanmış değil. Bu şu demek Kırmızı Ölü Kefaret 2 Steam Deck’te cihaz için uygun şekilde doğrulanmış diğer oyunlar kadar iyi çalışmayabilir.

Ne olursa olsun, henüz oynamayan herkes Kırmızı Ölü Kefaret 2 kendileri için, hala yapabiliyorken bu indirimli fiyattan almayı çok iyi isteyebilirler. Teklif 15 Mart’ta sona eriyor, yani Steam kullanıcılarının teklifi alması için hâlâ zaman var.

DAHA: Dinkum, Rahatlatıcı Bir Buhar Destesi Oyunu İsteyen Oyuncular İçin Mükemmel

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.