Oyun Haberleri

Skyrim Oyuncusu Ejderhaların Gizli Becerileri Olduğunu Keşfediyor

Skyrim Oyuncusu Ejderhaların Gizli Becerileri Olduğunu Keşfediyor

Skyrim bu noktada on yıldan daha eski olabilir, ancak Bethesda’nın açık dünya RPG’si o kadar yoğun ki oyuncular ve topluluk hala her zaman yeni şeyler keşfediyor. Mod topluluğu hayatta ve iyi durumda ve çoğu zaman zaman The Last Dragonborn olarak başka bir oyun için savaşın parçaladığı Skyrim ülkesine dönüyor. Şimdi, bir hayran hakkında garip bir şey keşfetti SkyrimDragons, özellikle Mirmulnir’i örnek olarak gösteriyor.


Alduin ve Paarthurnax dışındaki Ejderhaların bireysel adlarına ayak uyduramayanlar için Mirmulnir, oyuncuların oyunun başlarında karşılaştıkları ejderhadır. Whiterun’un Batı Gözetleme Kulesi’ne saldıran ejderhadır ve ilk Dragon oyuncuları oyunun bir parçası olarak öldürecektir. SkyrimOnlara Ejderdoğan olduklarını öğreten ana hikaye.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Skyrim Oyuncusu Etkileyici Lahana Basketbol Atışlarını Gösteriyor

Reddit kullanıcısı Darth-Yslink’in işaret ettiği gibi, UESP Wiki, Mirmulnir’i Sneak, Block, One-Handed ve Archery beceri ağaçlarına sahip olarak listeler. Skyrim oyuncuların erişimi vardır; aslında, hızlı bir arama, adı geçen Ejderhaların hepsi olmasa da çoğunun ortaya çıktığını da ortaya çıkarır. Skyrim gizli yetenekleri var – aslında bu dördü. Bazıları, bir ejderhanın nefes saldırısını okçuluk olarak sayarak, ejderhaların muhtemelen hasarı engelleyebileceğini belirterek, tek elli becerileri haklı çıkarmak için pençelere atıfta bulunarak ve Mirmulnir tarafından öldürülen ejderhalardan biri olmadığı için sinsice dahil ederek oyun içinde rasyonelleştirmeye çalışır. SkyrimBlades fraksiyonu. Hatta bir oyuncu ejderhaların görünmez ve sinsi olduğunu söyleyen Yalancı M’aiq’ten şaka yollu alıntı yapıyor.

OKU  Bu Vampire Jam 2022 kazananında bir seri katilin peşinde bir Malkavian PI olun

mirmülnir

Bununla birlikte, yaygın Reddit şakaları arasında ciddi görünen bir cevap var. Redditor floofandmemes, muhtemelen yolla ilgili olduğunu söylüyor Skyrim‘ın motoru, yeni beceri ağacı eklemeleri gibi bazı beceri modlarını (en azından nispeten yakın zamana kadar) imkansız kılan sabit kodlanmış bir faktör olacak şekilde ayarlanmıştır. Ejderhalar gibi bazı düşmanların becerilere sahip olması gerekseydi mantıklı olurdu ve bu dördü çeşitli düşmanlar arasında tekrar ettiği için. Skyrim ejderhalar, Bethesda’nın gerekçeli olsun ya da olmasın onları fişe takması mantıklı olacaktır.

hakkında hala ilginç bir bilgi Skyrim öyle ya da böyle. Bir ejderhanın ülke çapında sinsice dolaştığını, saldırıları engellemek için bir kalkan kullandığını veya menzilli saldırılar yapmak için bir yay kullandığını ya da sadece insanlara doğrudan yumruk attığını hayal edin, tıpkı bunlarda olduğu gibi Skyrim becerilerin seviyesi yükseltildi, hala oldukça komik bir görüntü. Bu kesinlikle birçok kişi tarafından bilinmeyen bir keşif olsa da, mod geliştiriciler ve diğerleri bunu bir süredir fark etmiş olabilir ve bu gerçekten yalnızca topluluğun ne kadar büyük kaldığını gösterir.

Skyrim şu anda tüm büyük platformlarda mevcut.

DAHA: Skyrim’in En Can Sıkıcı Düşmanları

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir