Oyun Haberleri

İşte dört saatlik Skyblivion

İşte dört saatlik Skyblivion

Skyblivion 2025’e kadar çıkmayabilir ama o zamana kadar sizi meşgul edecek bir şey var. The Elder Scrolls 4: Oblivion in The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition’ın yeniden yapımının arkasındaki modlama ekibi, projenin mevcut durumunu gösteren dört saatlik bir oynanış gösterimi ve Soru-Cevap oturumu yayınladı.

Muhafız üniformaları ve cam zırh gibi çeşitli kıyafetleri sergilerken, Oblivion’un birçok tanınabilir bölümünde dolaştılar ve bazı yan görevler üstlendiler. Bir khajiit adına çalınan “jumbo” patatesleri aradığını ya da Leyawiin’deki bir gardiyanın bir skooma satıcısının izini sürmesine yardım ettiğini hatırlarsan, o ayak işleri hala burada. Tur ayrıca, Daedric Veba Prensi’nin sizi takipçilerinin ruhlarını geri almanız için gönderdiği Peryite Diyarı gibi daha egzotik yerleri de içeriyor.

Bu, aslına uygun olarak yeniden yaratılmak yerine elden geçirilmiş bir alandır. Orijinal enkarnasyonunda, Peryite’s Realm, tüm diğer Oblivion kapılarına benziyordu, tamamen kırmızı gökyüzü ve lav. Burada hastalıklı yeşilliklerle Bol İrin ve Bol Kusmuğun Efendisine daha uygun hale getirilmiştir.

Vurgulanan diğer değişiklikler arasında, Oblivion’un ezici Mages Guild hikayesinin sonunda karşılaştığınız büyücü Mannimarco ile patron dövüşü yer alıyor. Normalde Echo Cave’de takılan, kolayca yenilebilen bir elftir. Skyblivion, kendisi ve ölümsüz köleleri için yepyeni bir alana sahiptir ve Solucan Asasını düşmanlara doğru koşan ve patlayan patlayan iskeletleri çağırmak için kullanmanıza izin verecektir.

Mod yapımcıları, olduğundan daha önemli hissettirmesi gereken diğer olayların da yeniden tasarlandığını söylüyor. Bu akış bunun için en iyi vitrin değil, çünkü çoğu bölgenin navmesh’leri henüz ortaya konmadı ve bu olmadan NPC’ler onlara dünyanın hangi bölgelerinde yürüyebileceklerini söyleyen talimatlara sahip değiller. Bununla birlikte, alevli bir kılıçla durdukları yerde bazı statik kurtların öldürüldüğünü görmek istiyorsanız, bir ziyafet içindesiniz.

2021’de 20 dakikalık Skyblivion görüntüleri gördük, karşılaştırmak ve karşılaştırmak isterseniz. Skyblivion çıktığında, onu çalıştırmak için hem Skyrim Special Edition’a hem de tüm DLC’leriyle birlikte Oblivion’a sahip olmanız gerekecek. Bugün deneyebileceğiniz bir şey için işte en iyi Skyrim Special Edition modları.

OKU  Nintendo eShop Değişiklikleri Yeni Nintendo Direct'te İpucu Verebilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir