Oyun Haberleri

Genshin Impact Fan, Etkileyici Harabe, Khaenri’ah ve Çöl Planörlerini Paylaşıyor

Genshin-Impact-Wind-Gliders-Wings-of-Shimmering-Galaxy

Sadık bir hayran, dünyadaki çeşitli konumlardan ve düşmanlardan ilham alan, hayran yapımı ilginç bir planör konseptini paylaştı. Genshin Etkisi. Kayma, oyuncuların uçsuz bucaksız Teyvat dünyasında süzülmesine izin verdiği için oyunun çok önemli bir parçasıdır. Bu mekanik, oyunculara, Favonius Şövalyelerinin geriye kalan tek Outrider’ı olan Amber’den kayma dersleri almaları gereken oyunun başında tanıtılır.


Oyun Eylül 2020’de geri döndüğünden beri, oyuncular heyecan verici görevleri tamamlayarak birkaç ilginç planör görünümü elde edebildiler. The Wings of Feasting gibi bazı planörler, aralarındaki işbirliği etkinliğinin bir parçası olarak oyuna tanıtıldı. Genshin Etkisi ve Amerikan fast-food restoran zinciri KFC.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Rahatsız Edici Genshin Impact Videosu Paimon’un Hilichurls ile Dövüştüğünü Gösteriyor

Reddit kullanıcısı oversaItedcat, çeşitli temellere dayanan üç heyecan verici planör konseptini paylaştı. Genshin Etkisi Harabe makineleri, Sumeru çölü ve Khaenri’ah bölgesi gibi temalar. Gönderi 5.000’den fazla oy aldığından ve birçok hayran HoYoverse’nin gelecekte benzer planörleri ekleyeceğini umduğundan, kavramlar toplulukta iyi karşılandı. İçerik oluşturucu, toplulukta benzer paylaşımlar yapmasıyla tanınır. Genshin Etkisi her zaman tonlarca ilgi toplayan projeler.

Harabe, Khaenri’ah|Genshin_Impact’ten Uçurum, Çöl planör konseptleri

OKU  Elden Ring hayranı oyunda Sailor Moon'u yapıyor

Ayrıca Ruin planörünün, Sumeru’nun yağmur ormanlarının her yerinde bulunabilen güçlü canavarlar olan Ruin Drakes’in kanatlarından ilham aldığını da ortaya çıkardılar. Khaenri’ah planörleri görünüşe göre popüler bir modelden ilham almış. Genshin Etkisi birkaç önemli görevde yer alan Dainsleif adlı karakter. Hikaye, ölümsüzlükle lanetlenmiş Khaenri’ah Kraliyet Muhafızlarının eski kaptanı olduğunu ortaya çıkardı.

Bu bölge, birkaç yüz yıl önceki ünlü felaket sırasında yok edildi ve bu, tehlikeli canavarları içeren gizemli bir organizasyon olan Abyss Order’ın yaratılmasına yol açtı. Dainsleif’in gelecekte oynanabilir bir karakter olması beklense de, oyuncuların Dainsleif’in kadroya katılması için muhtemelen uzun bir süre beklemesi gerekecek. Üçüncü planör, son zamanlarda eklenen ve kısa sürede hayranların favorisi haline gelen Sumeru çöllerinden ilham aldı.

Sumeru’nun resmi planörleri zaten satın alınabilse de, Sumeru’nun tüm parçaları keşfedilebilir hale geldikten sonra oyuncuların çölden ilham alan yeni bir planör alma şansı var. Son söylentiler, yaklaşmakta olanın ipuçlarını veriyor Genshin Etkisi 3.4 güncellemesi, çölün tüm Dendro bölgesini tamamlayacak yeni bir bölümünü tanıtabilir.

Genshin Etkisi mobil, PC, PS4 ve PS5’te mevcuttur ve ayrıca onaylanan çıkış tarihi olmayan bir Switch sürümü de geliştirilmektedir.

DAHA: Genshin Impact ve Elden Ring The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom için Çıtayı Yükseltiyor

OKU  Hellboy Web of Wyrd oyun fragmanı, Lance Reddick'in Hellboy'un sesi olmaya devam ettiğini doğruladı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.