Oyun Haberleri

CS:GO, 1,8 milyon oyuncuyla en yüksek oyuncu sayısı rekorunu bir kez daha kırdı

Two men gasp at a magenta grenade

Mart ayında Counter-Strike: Global Offensive, Counter-Strike 2’nin duyurulmasının ardından 1.519.457 kişi giriş yaparak tüm zamanların en yüksek oyuncu sayısı rekorunu kırdı. Bu rekor şimdi SteamDB ile yeniden kırıldı. (yeni sekmede açılır) 1.818.773 oyuncu kaydı – neredeyse 300.000’lik bir artış.

Tüm bu oyuncuları CS:GO’ya getiren nedir? Alaycılar onların bot olduklarını öne sürecek olsa da, son CS:GO Major ve ona bağlı ödüller sayesinde önemli bir kısmının oyunu başlatması muhtemeldir. Paris Major’ın 8 Mayıs’ta başlamasından bu yana Valve, CS:GO oyuncularının sonuçları tahmin etmeye çalışabilecekleri olağan Pick’Em mücadelesini ekledi. Tahminleriniz ne kadar yakınsa, ödüllerin nadirliği o kadar iyi olur.

Yeni gelen kozmetikler de var: Sahip olduğunuz herhangi bir silaha eklenebilecek, her takımın logosunun ve Major’da yarışan her oyuncunun imzasının bulunduğu bir çıkartma. Kaç tane olduğu göz önüne alındığında, belirli bir oyuncunun peşinde olan herkesin onları bulmak için Steam Topluluk Pazarına gitmesi muhtemeldir ve fiyatlar makul olabilir. İşte 40 doların biraz üzerinde satılan bir tane (yeni sekmede açılır).

Paris Major, CS:GO’da oynanan sonuncusu olacak ve Counter-Strike 2’de oynanan ilk Major, Mart 2024’e kadar gerçekleşmeyecek. her yıl. 8 Mayıs – 21 Mayıs tarihleri ​​arasında geçerlidir.

Counter-Strike 2 şu anda belirli bir oyuncu grubu için sınırlı bir test yapıyor ve Valve devam oyununu “her sistem, her içerik parçası ve CS deneyiminin her parçası için bir revizyon” olarak adlandırıyor. Oh, ve bir Half-Life referansı içeriyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Skyrim Together ekibi, Hogwarts Legacy için çok oyunculu bir mod üzerinde çalışıyor ve şimdiden bir prototip var.
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 modlarınızı 2.0 güncellemesinden önce silmelisiniz ve oyunu temiz bir şekilde yeniden yüklemeniz gerekebilir

Oyun Haberleri

Ubisoft, The Division 3'ü tesadüfen duyurdu

Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 2.0'a sinsice 'havalı silahına bak' düğmesi eklendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir