Oyun Haberleri

Star Wars: Outlaws’ın aptal küçük arkadaşı, Star Wars seslendirme sanatçısı tarafından canlandırılıyor

The stupid little companion creature in Star Wars Outlaws.

Ubisoft, Star Wars: Outlaws’ı duyurdu ve PCG ekibindeki Star Wars ineklerine bakılırsa, oldukça iyi bir izlenim bıraktı. Oyun, Empire Strikes Back ile Jedi’ın Dönüşü arasında geçen kaçakçı Kay Vess hakkında orijinal bir hikaye ve geliştiriciler aradıkları köhne Han Solo havasını güçlendiriyor. Ancak bu günlerde dizi için neredeyse gerekli olduğu gibi, sahne hırsızı Vess’in Nix adlı şirin küçük arkadaşıydı.

Nix’in ne olduğunu Tanrı bilir. Bir şeyleri çalmada usta gibi görünen ve fragmana göre, çeşitli oyun içi kullanımlarla Vess’in sürekli arkadaşı olan, çeşitli saç yapraklarına sahip, köpek gözlü Gizmo görünümlü bir şey. Açıkça Outlaws’ın önemli bir parçası olacak ve Ubisoft, dünyanın en üretken seslendirme sanatçılarından biri ve daha fazla Star Wars seslendirmiş bir adam olan Dee Bradley Baker tarafından seslendirileceğini bildiren bir basın açıklaması gönderdi. karakterler (teşekkürler, GamesRadar+).

Star Wars hayranları, Baker’ı her bir klon askerini seslendirdiği The Clone Wars’tan ve yan dizi Bad Batch’ten tanıyacaklar. Muazzam bir homurdanan klon asker kadrosuna sahip olan ve aynı zamanda klon olan ve Baker tarafından oynanan bir sürü ana karaktere sahip olan Klon Savaşlarında yalnızca kaç karakter olduğunu yeterince vurgulayamıyorum. Star Wars Resistance dizisinde 11 farklı karakteri canlandırdı.

Oyunlar? Oyun ister misin? Baker, Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy’deydi. Ayrıca Disney Infinity’de Star Wars: Klon Savaşları: Cumhuriyet Kahramanları, Star Wars: The Force Unleashed ve devam filmi Star Wars: Clone Wars Adventures, Star Wars: The Old Republic, Kinect Star Wars, Boba Fett’de karakterleri canlandırdı. , Star Wars Battlefront ve devamı ve Star Wars Jedi: Fallen Order. Daha önce Star Wars benzeri bir şey izlediyseniz veya oynadıysanız, neredeyse kesinlikle onun sesini duymuşsunuzdur.

Yeterince komik olsa da, burada olmayacaksın. Eh, Baker’ın konuşma sesi değil zaten. Garip, küçük bir uzaylı-köpek olan Nix konuşmuyor ama çeşitli hayvan sesleri çıkarıyor ki bu bir diğer Baker’ın kariyerine bağlı: düzenli olarak hayvan temelli VO parçaları yapıyor, belki de en tanınmışı Phineas ve Ferb’deki Ornitorenk Perry’dir.

Aynı basın açıklaması, Outlaws’ın baş karakteri Kay Vess’i Humberly González’in canlandırdığını söylüyor. González, Far Cry 6’daki Mercedes ‘Jonrón’ Martín de dahil olmak üzere daha önce TV şovlarında yer alan ve daha önce çeşitli oyunlarda rol alan Venezuela doğumlu Kanadalı bir aktör.

OKU  High on Life, oyuncuları Applebee's içinde sonsuza kadar hapsedebilir

Massive’in kreatif direktörü Julian Gerighty, “İlk açık dünya Star Wars oyununu ilk hayal ettiğimizde, nerede ve ne zaman geçebileceğini araştırdık ve bir alçağın yolculuğu için tüm doğru malzemelere sahip olduğumuzu hemen anladık” dedi. Eğlence. “Bu haydutlar Galaktik İmparatorluğun kontrolü altında yaşıyorlar ama yine de yeraltı suç dünyasının kargaşadan yararlanmak isteyenlere sunduğu fırsatlar göz önüne alındığında gelişebilirler. Yeni bir kanun kaçağının adını duyurmasının zamanı geldi ve Kay Vess yıldızlarda yazılıdır”.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.