Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Mirage daha küçük olacak çünkü Ubisoft büyük oyunların yorucu olmaya başladığını biliyor

An assassin wearing a hood and wielding a dagger, leaping over a crowd.

Ne zaman bir Ubisoft RPG’si düşünsem, aklıma ilk gelen şey “Bu oyunlar çok büyük.” Görünüşe göre bu duyguyu paylaşan tek kişi ben değilim ve geliştirici, insanların devasa açık dünyalarda biraz tükenmeye başladığının fazlasıyla farkında.

Öyleyse, Assassin’s Creed Mirage’ın olması bir rahatlama (yeni sekmede açılır) biraz küçültme yapacak. GamesRadar ile konuşmak (yeni sekmede açılır), kreatif direktör Stéphane Boudon, topluluğun serideki en son girişi şekillendirmede ön saflarda yer aldığını söylüyor. “Origins, Odyssey, Valhalla, hepsi de güçlü bir fantazide destansı bir yolculuk yaşama vaadiyle harika oyunlar” dedi. “Hepsi RPG mekaniğini benimsediği için dürbünleri bu tutkuları yerine getirmek için ayarlandı.

“Ancak hayranlarımız arasında, daha samimi bir ölçekte ilk AC’lerin temel direklerine odaklanan karakter odaklı bir hikaye arzusunu duymaya başladık. Bu, geliştiriciler kadar bizde de yankı uyandırıyor ve bu, projenin başlangıç ​​noktasıydı. .”

Assassin's Creed Mirage ortaya çıkan görsel

(İmaj kredisi: Ubisoft)

Daha eski, daha küçük Assassin’s Creed oyunlarının bu kadar harika çalışmasını sağlayan şeyi almak ve bunu modern geliştirmeye uygulamak kulağa heyecan verici bir ihtimal gibi geliyor. Oyun uzunluğu sürekli gelişen bir sohbettir ve canlı hizmet teklifleri ve yetişkin yaşamı karşısında tek bir oyuna adanacak zaman her yıl azalıyor gibi görünüyor. Eski Assassin’s Creed oyunlarının modern kardeşleriyle karşılaştırıldığında ne kadar kısa olduğunu hatırlamak da zor olabilir. Örneğin, HowLongToBeat’e göre tamamlayıcı bir koşu için yaklaşık 35 saatte çalışan Assassin’s Creed 2’yi ele alalım. (yeni sekmede açılır) Valhalla ise 104 saat sürüyor daha fazla bundan daha fazla, yaklaşık 139 saat (yeni sekmede açılır) tam bir koşu için. Bu da DLC’den önce, dikkat edin.

Görünüşe göre Ubisoft, RPG’leriyle çok eşanlamlı hale gelen tüm gubbinleri atmaya henüz tamamen hazır olmayabilir, ancak Boudon, Mirage’ın “ilk AC’lere kıyasla daha zengin ve daha yoğun bir haritaya sahip olacağını” ve ” daha fazla oyun fırsatı, sistemler arasında daha fazla etkileşim ve daha fazla derinlik.” Ancak umarım daha samimi ölçek, Mirage’ı daha az bunaltıcı hissettirir.

Boudon, “Daha yoğun kapsamı ve Basim’e ve onun reşit olma hikayesine net bir şekilde odaklanmasıyla Mirage ile ana hedefimiz, 9. “Ve Saklılar için zamanın önemli olayları. Bu oyunun herkesin keyif alabileceği bağımsız bir oyun olmasını istedik.”

OKU  Bugünün Wordle 548 yanıtı ve 19 Aralık Pazartesi günü için ipucu

Ubisoft’un yakın zamanda bir dizi oyunu konserve etmesiyle (yeni sekmede açılır), Skull & Bones’u bir kez daha geciktiren ve hisse fiyatının düştüğünü gören Assassin’s Creed Mirage iyi olmalı. Muhtemelen, geliştiricinin bir hit oyunu ortaya çıkarmak için son fırsatı olmayacak, ancak zamanın ilerlediği hissine kapılmadan edemiyorum.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.