Oyun Haberleri

Örümcek Adam: Miles Morales Hayranları, Aaron Amca Hakkında Kolayca Gözden Kaçan Bir Ayrıntıya Dikkat Çekti

miles-morales-uncle-aaron-2

İçinde Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales, Aaron Amca, bir hayranın şimdi işaret ettiği, kolayca gözden kaçabilen bir sahnede belirir. Aaron Amca kabataslak bir geçmişe sahip karmaşık bir karakterdir ve baldızı Miles’ın annesi Rio, onun bu yüzden kenara çekilip gözden kaybolduğunu bilir. Aaron Amca’nın kız kardeşiyle zorlu bir ilişkisi olmasının yanı sıra, The Prowler olarak ikili bir hayatı vardır ve kötülüğüyle hokkabazlık yapar, bazen de Örümcek Adam olduğunu bildiği yeğeni Miles ile anlaşmazlığa düşer.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Anti-kahramanlar söz konusu olduğunda, The Prowler, Kara Kedi’nin yerlere girip ileri teknolojiyi çalma eğilimi olan daha az gelişmiş bir Demir Adam’dır. Aaron Davis, küçüklüğünden beri hırsızlığa karışmıştı ve kardeşi Jefferson, onu durdurması için azarladı. Aaron söz verirken hırsızlığı arttı ve ya kendi yarattığı ya da çaldığı parçalarla bir takım elbise geliştirdi. Doğal atletizmi ve zekasıyla birleşen kıyafeti, onu sabotaj ve hile konusunda uzmanlaşmış temkinli bir düşman haline getiriyor. Boyunca karşılanabilir Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales Roxxon’un laboratuvarlarına gizlice girmekten metroları çalıştırmaya kadar çeşitli sahnelerde.

İLGİLİ: Garip Örümcek Adam: Miles Morales Böceği Mysterio’nun İşine Benziyor

Reddit kullanıcısı bananaman-thaaf, oyunu Ocak 2021’de satın almış olmasına rağmen, Rio’nun Roxxon ve deneysel yakıtları Nuform’a karşı konuşmasına giden bölgede Aaron Amca’nın bulunabileceğini ve onunla etkileşime geçilebileceğini şimdiye kadar fark etmediğini bildirdi. . Sahneye çıkan yolda Miles, duvar resmi yapan bir kız olan Gloria ile konuşabilir ve sahnenin hemen önünde, solda bir gönüllü standının yanında, Aaron Amca bir transformatöre yaslanmış olarak görülebilir. Miles’a Rio onu görmeden ayrılacağı konusunda güvence vererek onunla etkileşime geçilebilir. Ama oynayan herkes değil gibi görünüyor Örümcek Adam: Miles Morales onu buldum.

OKU  Sonic Forces: Speed ​​Battle'a Bir Sonic Prime Karakteri Daha Ekleniyor

Gönderi, başkalarına mütevazı Aaron Amca’yı fark etmelerinin ne kadar sürdüğünü sordu ve yanıtlar oldukça bölünmüştü. Pek çok Reddit kullanıcısı, herhangi birinin oyunu görmeden geçebileceğine inanmıyorken, yanıtların neredeyse yarısı bananaman-thaaf’a benzer hikayeler içeriyordu. Bu, oyundaki Aaron Amca’nın Miles’ın Örümcek Adam olduğunu öğrendiği ve kıyafetine iltifat ettiği noktadan hemen sonraydı. Bazı oyuncular onu kaçırmanın zor olduğunu düşündü. Ancak bazı kullanıcılar, dördüncü oynayışına kadar onu orada dururken görmediklerini bildirdi. Tabii ki, Prowler sinsidir ve radarın altından uçma konusunda iyidir, ama belki de çok iyidir.

Aaron Amca’nın Miles’la olan karmaşık ilişkisi, kendi suçluluğundan kaynaklanmaktadır, aynı nedenle kardeşi onu hayatından çıkarmak istemiştir. Haydut yine de hikayede onu kurtarmaya yardımcı olabilecek merkezi bir rol oynuyor. Aaron Amca, Rio ve Miles’ı ve çevresini gerçekten önemsiyor. Örümcek Adam’ın gizli kimliğini bilmesine rağmen, bunu ona karşı kullanmadı veya ona zarar vermeye çalışmadı ve bunun yerine daha çok Miles’ın uyanıklık tarzına geçmeye başladı. Aaron Amca’nın bu yeni yolda mı kalacağını yoksa hırsızlığa geri mi döneceğini söylemek zor olsa da, her zaman ağabeyinin ailesine göz kulak olacak.

Örümcek Adam: Miles Morales PS5, PS4 ve PC için kullanılabilir.

DAHA: Marvel’s Spider-Man 2’de Oynanışı Değiştiren Takımlar Harika Olabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir